مدیر حوزه هنری گلستان عنوان كرد؛

تربیت هنرمندان انقلابی در یک رویداد نوجوانانه

تربیت هنرمندان انقلابی در یک رویداد نوجوانانه

به گزارش لباس دونی، گلستان مدیر حوزه هنری استان گلستان از برگزاری رویداد یک صدا ایران به میزبانی استان گلستان و در جهت تربیت هنرمندان متعهد و انقلابی اطلاع داد.


سید حسام بنی فاطمه در گفتگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به برگزاری رویداد تولید محتوای هنری "یکصدا ایران" در گلستان اظهار نمود: این یک رویداد نوجوانانه ویژه سنین ۱۵ تا ۱۸ سال است و در رشته های مختلف ادبیات، هنرهای تجسمی، هنرهای چندرسانه ای و تصویری و هنرهای نمایشی با همکاری دستگاههای اجرایی مختلف و مججوعه های فعال در حوزه نوجوانان به صورت ملی برگزار می گردد.
وی هدف رویداد "یک صدا ایران" برای آینده ایران، نگاه به دستاوردها و ترسیم آینده برای نوجوانان دانست و اضافه کرد: نوجوانان در چارچوب پویش یکصدا ایران در رشته های مختلف هنری شامل نمایشی، چندرسانه ای، تجسمی و ادبیات و در موضوعات ایران، پرچم ایران و امثال آن تولید هنری خواهند داشت تا ضمن شناسایی و استعدادیابی هنرمندان نوجوان، زمینه کنشگری آنها فراهم گردد و نسبت به آینده و کشور خود بی تفاوت نباشند.
مدیر حوزه هنری استان گلستان تصریح کرد: مقرر است این رویداد ملی بعد از برگزاری در استانهای تهران، سیستان وبلوچستان و کرمان اینبار در استان گلستان برگزار گردد که در بازه ششم تا هشتم بهمن ماه ۱۴۰۱ در بازه سه روزه به صورت کارگاه محور میزبان دانش آموزان سراسر استان گلستان خواهیم بود.
بنی فاطمه افزود: چهار استاد برجسته کشوری در رشته های نمایشی، چندرسانه ای، تجسمی و ادبیات در جهت برگزاری رویداد "یکصدا ایران" در استان گلستان حضور می یابند تا به دانش آموزان کمک کنند شناخت بیشتری از این رویداد داشته باشند و بتوانند تولیدات خوبی را رقم بزنند.
وی با اشاره به اینکه در رویداد "یک صدا ایران" صرفاً به حضور چهار مربی برجسته ملی بسنده نخواهیم کرد، تصریح کرد: در این رویداد به ازای هر هشت دانش آموز از ظرفیت یک مربی هم استفاده خواهیم کرد تا دانش آموزان بتوانند آثار خوبی را تولید کنند و البته خروجی این رویداد در دهه فجر به معرض نمایش گذاشته می شود.
مدیر حوزه هنری استان گلستان خاطرنشان کرد: با عنایت به این که تولید اثر هنری امکان دارد در سه روز اتفاق نیفتد پس از برگزاری رویداد هم دانش آموزان برای تکمیل اثر هنری خود فرصت دارند البته ما درصدد هستیم این رویداد را ادامه دهیم تا دانش آموزان از دل آن و در چارچوب مرکز رشد بتوانند به صورت حرفه ای فعالیت هنری داشته باشند و هنرمندان انقلابی و متعهد در گلستان تربیت شوند.
منبع:

1401/10/23
15:07:37
5.0 / 5
367
تگهای خبر: اثر هنری , دستگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لباس دونی