مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد:

وعده واریز كمك هزینه بیكاری ایام كرونایی هنرمندان

وعده واریز كمك هزینه بیكاری ایام كرونایی هنرمندان

مدیرعامل صندوق اعتباری، با بیان آغاز صدور«هنركارت»، از واریز كمك هزینه بیكاری ناشی از شیوع بیماری كرونا از راه هنركارت اطلاع داد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با بیان این خبر اظهار داشت: از زمان آغاز ثبت نام هنر کارت تابحال بیشتر از 60 هزار نفر از اعضای صندوق در سامانه هنرکارت ثبت نام کرده اند و برای بیشتر از 32 هزار نفر از ثبت نام کنندگان از جانب بانک عامل افتتاح حساب شده است که طی این هفته به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) کمک هزینه ایام بیکاری کرونا به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هنرکارت، کارت هویتی اعضای صندوق اعتباری هنر به حساب می آید و از این پس خدمات صندوق در چارچوب این کارت که عضو شبکه بانکی کشور است به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو عرضه می شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به مشکلات جامعه فرهنگ و هنر کشور بعد از انتشار کرونا اظهار داشت: با عنایت به محدودیت فعالیتهای مراکز فرهنگی و هنری با پیگیری های انجام شده در دولت، پرداخت کمک هزینه ایام بیکاری ناشی از شیوع کرونا به اعضای صندوق در چارچوب هنرکارت محقق شد. براین اساس طی این هفته کمک هزینه معیشتی به حساب متصل به هنرکارت اهالی فرهنگ و هنر واریز خواهد شد.

سیدزاده در مورد دریافت هنرکارت اضافه کرد: با همراهی بانک عامل هنرکارت برای اعضا صادر و طی چند مرحله توزیع خواهد شد. متعاقباً اطلاعات تکمیلی در مورد جزئیات دریافت این کارت از راه ارسال پیامک اطلاع رسانی می شود.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در انتها اظهار داشت: رایزنی با مجموعه ای از فروشگاه ها و مراکز فرهنگی و رفاهی برای عرضه خدمات به دارندگان هنرکارت در جریان است.


منبع:

1399/08/12
19:38:11
5.0 / 5
1927
تگهای خبر: خدمات , فروشگاه , هزینه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس دونی