در جشنواره ملی اسباب بازی

۲ بازی جدید رونمایی گردید

۲ بازی جدید رونمایی گردید

به گزارش لباس دونی در نخستین روز از پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی دو مجموعه اسباب بازی با عنوان «بفرمایید كارت» و «گاراج» در كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان رونمایی گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، رونمایی و بازی آزمایی بازی «بفرمایید كارت» با حضور علی متین نژاد طراح و تولیدكننده این اسباب بازی و آریا ذوقی منتقد و كارشناس برگزار گردید. او درباره بهینه سازی قیمت این محصول نسبت به نسخه خارجی این بازی اظهار نمود: با عنایت به اینكه هزینه این محصول نصف قیمت هزینه محصول خارجی است، این امر سبب می شود تا برای مخاطب هزینه ها كاهش پیدا كند و بیشتر به این محصول گرایش پیدا كنند.
این بازی درباره غذاها و وعده های روزانه غذا است، متین نژاد طراح این محصول درباره این اسباب بازی اظهار داشت: این بازی درباره كارت هایی است كه وعده هایی غذایی را دربر دارد و حول محور پذیرایی میزبان از میهمان می گذرد. حتی كارت هایی وجود دارد كه میهمان ها می توانند با آن نظرهای خویش را عنوان كنند.
ذوقی درباره نقد بازی و تجهیزات موجود در این محصول اظهار نمود: این بازی ها در حوزه كامل بودن آیتم ها خیلی خوب است اما از نظر تصویرسازی و رنگ می توانست بهتر باشد، از خصوصیت دیگر این بازی این است كه بزرگسالان با آن ارتباط بهتر و بیشتری برقرار می كند.
در ادامه دومین مجموعه اسباب بازی با عنوان «گاراج» رونمایی گردید. محمدمهدی جهانی، طراح این بازی اظهار داشت: روند این بازی ۲۵ تا كارت است كه برپایه این ها خرید ماشین های محصول بازی انجام می شود، ما بعد از ساخت چند محصول بازی تصمیم گرفتیم به سراغ بازتولید این محصول خارجی برویم. همینطور گرافیك این بازی اثر آقای گروسیان است.
این طراح و تولیدكننده درباره تصویرسازی بازی افزود: دست گرافیك برای طراحی ماشین ها در بازی باز بود اما با تعامل ایده های جدیدی درباره ماشین ها ارائه شد و توانستیم با برخی توافق ها گرافیك را انجام دهیم.
او با اشاره به رعایت كردن حق كپی رایت این محصول اظهار داشت: این محصول نسخه متفاوتی از بازی خارجی فورسیل است كه با سازنده بازی خارجی هم صحبت داشتیم قرار بر این شد تغییر در نحوه بازی ایجاد شود، چونكه مبنای بازی فورسیل برپایه خانه است اما بازی ما برپایه فروش ماشین.
پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می گردد.1398/10/10
12:26:20
5.0 / 5
4528
تگهای خبر: جشنواره , خرید , طراحی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لباس دونی