آتش نشان ها هم به جشنواره اسباب بازی می آیند

آتش نشان ها هم به جشنواره اسباب بازی می آیند

لباس دونی: سازمان آتش نشانی با برنامه های متنوع آموزشی سرگرمی در چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی كانون پرورش فكری، مخاطبان خویش را با فعالیت های آتش نشانان و موارد ایمنی آشنا می كند.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل كانون پرورش كودكان و نوجوانان، سازمان آتش نشانی با برنامه هایی در قالب بازی و سرگرمی برای كودكان و بزرگسالان، به معرفی فعالیت های خود در ایام ۲۶ تا ۳۰ آبان خواهد پرداخت.
سازمان آتش نشانی ضمن استقرار چهار مربی و دو آتش نشان در ایام جشنواره، مخاطبان را با بازی های منچ ایمنی و تئاتر ۵ انگشتی آشنا می كند. مقرر است در فضای اختصاصی كه در اختیار مروجان بازی قرار می گیرد، این سازمان به اجرای تئاتری عروسكی با مبحث آتش نشانی و ایمنی هم بپردازد.
با عنایت به آغاز فصل سرما علاوه بر لزوم آشنایی كودكان و نوجوانان با موارد ایمنی، بزرگسالان هم می توانند در غرفه ی این سازمان با بازی های مختص سن خود همراه شوند.
علاوه به حضور مربیان آموزشی و آتش نشانان با لباس فرم، علاوه بر بُعد آموزشی می تواند بر جذابیت های این غرفه برای كودكان و نوجوانان هم بیفزاید.
این سازمان با تهیه بروشورهای آموزشی در ایام جشنواره ملی اسباب بازی پاسخگوی سوال های مخاطبان و بازدیدكنندگان است.
در بخش ترویجی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی نهادها، سازمان ها و تولیدكنندگان دولتی و غیردولتی مشاركت می كنند.1397/08/21
19:02:09
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: تئاتر , جشنواره , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی