منتخبان جشنواره طراحی مد و لباس دیبا مشخص شدند

منتخبان جشنواره طراحی مد و لباس دیبا مشخص شدند

لباس دونی: بعد از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی به سومین مسابقه رویداد طراحی مد و لباس «دیبا»، 17 طراح منتخب برای انجام مرحله مصاحبه با نمایندگان برندهای شركت كننده در این جشنواره، معرفی گشتند.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، الهام زایجانی - دبیر سومین جشنواره رویداد طراحی مد و لباس «دیبا» - با بیان این خبر اظهار داشت: هفته گذشته، آثار ارسالی به دبیرخانه این دوره از جشنواره در چارچوب مُد بُرد، از نظر تناسب و نزدیكی با اهداف مورد نظر و همین طور خواست های برندهای حامی جشنواره كه پیش تر از طرف آنها افق و چشم اندازهایشان معرفی شده بود، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند.
وی افزود: از میان بیشتر از ۲۵۰ طرحی كه مورد ارزیابی قرار گرفت، آثار ۱۷ طراح با اجماع هیئت داوران این بخش انتخاب و طراحان منتخب برای انجام مصاحبه در پیشگاه صاحبان برندهای حامی جشنواره و مدیرعامل كارخانه ها عرضه شدند.
زایجانی اشاره كرد: این طراحان طی جلسه ای كه به منزله دفاعیه آنها شمرده می شود، باید با هر یك از صاحبان برند به مصاحبه پرداخته تا از میان آنها به تشخیص و رأی كارشناسان، یك تا پنج نفر جهت شركت در مرحله نهایی این جشنواره انتخاب شوند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر اضافه كرد: طراحان انتخاب شده در این مرحله در یك فرآیند دوماهه آموزش و همكاری با كارخانه و برند مورد نظر قرار گرفته تا خروجی آنها تولید پوشاكی باشد كه بر طبق طرح آنها تولید می شود و در نهایت یك یا دو طرح بعنوان برگزیده جشنواره انتخاب و جایزه ویژه این رویداد در حوزه مد و لباس به طراحان آنها تعلق خواهد گرفت.
زایجانی درانتها اسامی ۱۷ طراح منتخب این مرحله را به شرح زیر معرفی كرد: فاطمه یارمحمدی، الهام خلیفه، فاطمه نعمتی فرد، مارال ولایی شهریور، الهام خوشدست، عاطفه شمشیرگرها، پروانه پاكزاد، ریحانه حیدری، هستی محمدی، لارا مگریچیان، فاطمه علیپور، پریناز رشیدی، حسنی زهرایی، گروه آن سی، فاطمه آتش سخن، شقایق نظری و رخشان یوسفی.
منبع:

1398/05/10
00:51:43
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: جشنواره , طراحی , لباس , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس دونی