توسط انستیتو ملی بازی سازی؛

شروع دوره آموزش بازی سازی تابستان ۱۴۰۲

شروع دوره آموزش بازی سازی تابستان ۱۴۰۲

به گزارش لباس دونی، ترم جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی همزمان با تابستان ۱۴۰۲ توسط انستیتو ملی بازی سازی شروع شد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، ترم جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی همزمان با تابستان ۱۴۰۲ و با هدف تعلیم و تربیت نیروی بازی ساز بومی شروع می شود. این دوره آموزشی در ۱۸ کلاس و ۳ دپارتمان فنی، هنری و طراحی از نیمه اول تیرماه آغاز و تا شهریور ماه ادامه دارد.
به گفته فرزانه شریفی معاون پژوهش و آموزش بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، کلیه کلاس ها در دوره جدید آموزش بازی سازی در انستیتو ملی بازی سازی هم همچون دوره های قبل با رویکرد تمرکز زدایی از تهران و دسترسی تمام علاقه مندان به آموزش و همینطور با عنایت به رشد متقاضیان شرکت در این دوره ها از سراسر کشور، به صورت آنلاین برگزار می شود تا شرایط استفاده از این کلاس ها برای تمام علاقه مندان فراهم گردد.
وی اضافه کرد: تمامی شرکت کنندگان در اردوهای آموزش بازی سازی استان ها می توانند دوره های مبانی بازی سازی را به صورت مجانی سپری کنند.
همچنین انستیتو ملی بازی سازی به شرکت کنندگانی که پروژه موفقی در انتها این دوره عرضه و نمره قابل قبول دریافت نمایند، علاوه برگواهی دیجیتالی، گواهی فیزیکی معتبر (بنا به درخواست متقاضیان) هم عرضه می کند. ثبت نام در این دوره برای دانش آموزان و دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی صورت می گیرد.
انستیتو ملی بازی سازی همینطور برای رفاه حال علاقه مندان که از انتخاب دقیق دپارتمان و دروس مطمئن نیستند، همانند دوره های گذشته جلسات مشاوره مجانی به صورت آنلاین برگزار می نماید. در این جلسات توضیحات تخصصی پیرامون دوره ها و دپارتمان ها عرضه و به تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
علاقمندان جهت شرکت در دوره آموزشی تابستان ۱۴۰۲ انستیتو ملی بازی سازی، می توانند از راه این سایت اقدام نمایند.

1402/03/17
10:27:37
5.0 / 5
294
تگهای خبر: آموزش , تخصص , طراحی , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لباس دونی