از امروز دوم اسفند؛

نخستین نمایشگاه تخصصی بازی و سرگرمی، فناوری ها برگزار می گردد

نخستین نمایشگاه تخصصی بازی و سرگرمی، فناوری ها برگزار می گردد

لباس دونی: به گزارش لباس دونی، نخستین نمایشگاه تخصصی بازی و سرگرمی، فناوری ها و صنایع وابسته با حمایت معنوی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از امروز دوم تا پنجم اسفند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، بنیاد ملی بازی های کامپیوتری با صدور مجوز، حمایت و حضور در نخستین نمایشگاه تخصصی بازی و سرگرمی، فناوری ها و صنایع وابسته، به عرضه خدمات مشاوره در حوزه سواد بازی و معرفی نظام رده بندی سنی بازی های ویدئویی ایران «اسرا» به بازدیدکنندگان می پردازد.
اولین نمایشگاه تخصصی بازی و سرگرمی، فناوری ها و صنایع وابسته با حمایت معنوی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از ۲ تا ۵ اسفند در سالن ۴۱ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
کارشناسان سواد بازی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری هم با حضور در غرفه این بنیاد در نمایشگاه به عرضه مشاوره به خانواده ها در مورد مبحث سواد بازی و معرفی مرکز مشاوره بازی بنیاد می پردازد.
کارشناسان نظام رده بندی سنی بازی های ویدئویی ایران «اسرا» هم در این نمایشگاه بازی های مناسب برای هر سن را به بازدیدکنندگان معرفی می کنند. همینطور در این نمایشگاه بعضی از بازی های مفید و سالم و نسل های بازی های کامپیوتری معرفی می شود. این نمایشگاه از ساعت ۸ تا ۱۵ آماده بازدید علاقه مندان و مخاطبان است.

1401/12/06
13:46:09
5.0 / 5
111
تگهای خبر: تخصص , خدمات , فناوری , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لباس دونی