با حكم حاجی هاشمی؛

سرپرست معاونت کسب و کار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری منصوب گردید

سرپرست معاونت کسب و کار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری منصوب گردید

لباس دونی: لباس دونی: علیرضا فراهانی با حکم مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری به عنوان سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب وکار این بنیاد منصوب گردید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، محمدامین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، با صدور حکمی علیرضا فراهانی را به عنوان سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب وکار این بنیاد منصوب نمود.
تدوین و بروزرسانی نظام نامه های فرهنگی و رده بندی سنی و نظارت بر اجرای آنها و قوانین مربوطه و همین طور دیده بانی از زیست بوم صنعت، هنر رسانه بازی های کامپیوتری برای ایجاد اطمینان از سلامت، توسعه، ارتقا و رونق کارهای فرهنگی و اقتصادی از با اهمیت ترین وظایف علیرضا فراهانی در این معاونت تازه تأسیس ذکر شده است.
محمد امین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در این حکم، تلاش جهت شکل گیری فضای تعاملی با تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان محصولات سرگرمی های دیجیتال در قالب نظارت مؤثر، ارزیابی های توانمندساز و حمایت و مشاوره های اثربخش همچون اقدامات لازم برای نیل به اهداف فوق دانسته است. او همین طور اظهار امیدواری کرده که معاونت تنظیم گری و کسب وکار بنیاد در این راه موفق باشد.
علیرضا فراهانی سرپرست معاونت تنظیم گری و کسب وکار بنیاد ملی بازی های کامپیوتری کارشناس ارشد کارآفرینی و مدرس دانشگاه است، مدیر مارکتینگ اینترنت کودک و نوجوان همراه اول و طراحی نظام نامه جامع رده بندی محتوایی قسمتی از سوابق او است.

1401/10/02
12:39:56
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس دونی