توسط كانون پرورش فكری؛

داوران مرحله منطقه ای بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی عرضه شدند

داوران مرحله منطقه ای بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی عرضه شدند

به گزارش لباس دونی، داوران مرحله منطقه ای بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی گشتند.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، داوران مرحله منطقه ای بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از جانب دبیرخانه این رویداد فرهنگی معرفی گشتند.
در مرحله منطقه ای این دوره از جشنواره قصه گویی، شیوه های قصه گویی شاملِ بخش «ملی»، بخش «آیینی سنتی» و «زبان اشاره» به صورت جداگانه داوری می شود.
داوران بخش «ملی» این رویداد در منطقه یک قصه گویی به میزبانی کانون استان آذربایجان شرقی را عادل بزدوده کارگردان تئاتر کودک و نوجوان و عروسک ساز، مهتاب شهیدی مدرس و داور چند دوره جشنواره قصه گویی و کبری بابایی نویسنده کودک و نوجوان و مدرس قصه گویی می سازند.
همچنین داوران منطقه دو قصه گویی به میزبانی کانون استان اصفهان، شامل مهدی آرایی مؤلف، مدرس و داور چند دوره جشنواره قصه گویی، فروهر معدنی مدرس و داور چند دوره جشنواره قصه گویی و محسن عظیمی پویا نویسنده و کارگردان تئاتر و عروسک ساز است.
داوران منطقه سه جشنواره قصه گویی به میزبانی کانون استان خوزستان را محمدعلی یزدان شناس نویسنده و کارگردان تئاتر و داور جشنواره های تئاتر و قصه گویی، نرگس جعفری نویسنده و داور جشنواره های قصه گویی و طاهره گرمسیری مدرس و داور قصه گویی می سازند.
بر همین اساس حسین قربانزاده خیاوی نویسنده کتاب های کودک و نوجوان، علی خانجانی نویسنده و پژوهشگر و احمد شهدادی نمایش نامه نویس و طراح تئاتر اسباب بازی، داوری قصه گویی منطقه چهار به میزبانی کانون استان خراسان رضوی را بر عهده دارند.
داوران منطقه پنج قصه گویی به میزبانی کانون استان تهران شامل عبدالرضا صمدی نویسنده، پژوهشگر و داور چند دوره جشنواره قصه گویی، رضا موزونی نویسنده و پژوهش گر ادبیات کودک و نوجوان و محمد سیمزاری نویسنده، بازیگر و کارگردان است.
همچنین داوری بخش «آیینی سنتی» جشنواره قصه گویی را در منطقه یک و پنج فهیمه باروتچی بازیگر و کارگردان تئاتر، منطقه دو آتسا شاملو نویسنده و کارگردان تئاتر، منطقه سه شعله ایل بیگی قصه گو، مدرس قصه گویی و نقال، منطقه چهار علی مراد خرمی نویسنده، پژوهشگر و داور چند دوره جشنواره قصه گویی بر عهده دارند.
داوری بخش قصه گویی با «زبان اشاره» در منطقه دو و پنج جشنواره منطقه ای را وحیده نظری مدرس زبان اشاره مدارس استثنایی و آموزگار کودکان کم توان ذهنی بر عهده دارد و منطقه سه و چهار را کیخسرو رنگرز مدرس زبان اشاره انجمن ناشنوایان و آموزش و پرورش داوری می کند.
همچنین جمال پریور، پروین بصیرپور و شعله پرند هر سه داور و مدرس قصه گویی، اسماعیل عسگری نویسنده، پژوهشگر و نقال و نرگس لواسانی نویسنده و پژوهشگر به ترتیب ناظران منطقه یک تا پنج مرحله منطقه ای قصه گویی هستند.
جشنواره های منطقه ای قصه گویی از ۲۲ آبان شروع شده است و تا روز ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ادامه دارد.
مرحله پایانی بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری محمد گودرزی دهریزی هم زمان با شب یلدا برگزار می گردد.

1401/08/30
13:00:33
5.0 / 5
128
تگهای خبر: آموزش , تئاتر , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس دونی