معرفی بازی های ایرانی، ۱۵

انتشار بازی نجات پهلوان طاهر در سبک تفننی

انتشار بازی نجات پهلوان طاهر در سبک تفننی

به گزارش لباس دونی، بازی نجات پهلوان طاهر در سبک تفننی است که گیمر باید در مدت بازی به روشی مناسب مغازه پروتئینی پدر را اداره کند.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، بازی «نجات پهلوان طاهر»، بازی جدید گلیم گیمز در سبک تفننی است؛ این بازی شبیه به بازی های قبلی گلیم گیمز بوده اما با داستانی متفاوت گیمر در این بازی در نقش غلام باید مغازه پروتئینی پدر را اداره کند و در این بین به پروژه عجیب پدربزرگ هم کمک خواهد نمود.
پدربزرگ غلام نزدیک به چهل سال است که بر روی یک پروژه کار می کند تا بتواند به گذشته سفر کند. گیمر در نقش غلام باید به پدربزرگ کمک نماید تا این پروژه را به اتمام برساند. به جز کمک کردن و خرید اقلام مورد نیاز پدربزرگ، باید کارهای دیگری هم در روند داستان انجام دهید. برای خرید وسایل هم احتیاج به پول دارد. منبع درآمد گیمر مغازه پروتئینی پدر است که گیمر باید در آن جا کار کند و با پول به دست آورده، مراحل را پشت سر بگذراند. مهم ترین مشکل این بخش قیمت های بالای اجناس است که کمی گیمر را در روند بازی خسته می کند.
قابلیت های جدیدی مانند دویدن در خیابان و میز چرخ کردن و خرد کردن در مغازه، به بازی اضافه شده است. گیمر در مغازه باید سفارش مشتریان را آماده کند. از آنجائیکه گیمر در یک پروتئینی کار می کند و کالای اصلی گوشت است. سفارش بعضی از مشتریان کمی متفاوت می باشد، بعضی از آنان می خواهد کالای مورد نیاز خرد شده یا چرخ شده باشد. این توانایی جذاب در یک میز صورت می گیرد. کاربر بعد از دریافت کالا باید به سمت میز حرکت نماید و کالا را خرد یا چرخ کند. البته بازی کار گیمر را با دکمه هایی میانبر آسان کرده و می توانند سریع تر کارهای خویش را انجام دهند.
کیفیت گرافیکی بازی نسبت به بازی های قبلی پیشرفت چشم گیری داشته است، انیمیشن های جدیدی به بازی اضافه شده و در کل گرافیک بازی رضایت بخش بوده است.
بازی نجات پهلوان طاهر نسبت به بازی های قبلی گلیم گیمز پیشرفت زیادی کرده اما برخی مشکلات مانند قیمت بالای اجناس، هنوز برطرف نشده است. قابلیت هایی مانند شخصی سازی و ارتقای مغازه هم می توانست بازی را جذاب تر کند.
نقاط قوت بازی میتوان به گیم پلی، دیالوگ ها، قابلیت سفر به گذشته، طراحی محیط و نقاط ضعف بازی میتوان به قیمت بالای اجناس، قابلیت های کم و مشکلات جزئی اشاره نمود.


منبع:

1401/07/24
14:40:12
5.0 / 5
245
تگهای خبر: خرید , سفر , طراحی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی