جانی دپ دیگر در پرفروشترین نقش خود بازی نمی کند خداحافظ جک اسپارو

جانی دپ دیگر در پرفروشترین نقش خود بازی نمی کند خداحافظ جک اسپارو

جانی دپ در مقابل قاضی و وکلای پرونده خود اعلام نمود که دیگر در محبوب ترین و پرفروش ترین نقش کارنامه هنری خود بازی نخواهد کرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا، این بازیگر هالیوودی در تازه ترین دادگاه خود اعلام نمود که دیگر در نقش جک اسپارو ظاهر نمی گردد.
این ادعای دپ، زمانی عنوان شد که وی با تقبیح تخریب چهره وی تحت عنوان یک همسرآزار طی سالیان گذشته، اعلام نمود که کمپانی والت دیزنی نمی خواهد پروژه ای تولید نماید که شخصیت اصلی آنرا یک فرد دارای حاشیه انجام می دهد. بدین سبب پیش از این که آنها وی را کنار بگذارند، خود او ترجیح می دهد که دیگر در این نقش بازی نکند.
این گفته دپ به اندازه ای عجیب بود که وکیل مدافع این پرونده از وی پرسید که اگر کمپانی دیزنی پیشنهاد ۳۰۰ میلیون دلاری برای ایفای نقش جک اسپارو به شما بدهد، آیا باز هم در این پروژه حاضر نمی شوید که دپ به این پرسش، پاسخ منفی داد و اعلام نمود که دیگر هیچگاه در این پروژه بازی نخواهد کرد.
حواشی زندگی خصوصی جانی دپ و ادعای همسرآزاری وی سبب شد تا این بازیگر، ۴ سال پیش، فرصت بازی در فصل جدید دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد.
فرانچایز دزدان درایی کارائیب از سال ۲۰۰۳ در ۵ فصل تولید شده و در تمامی این فصول، جانی دپ در نقش اصلی کاپیتان جک اسپارو ظاهر شده است. مجموع گیشه این ۵ فصل، رقمی در حدود ۵ میلیارد دلار بوده است.
ساخت فصل جدید این فرانچایز محبوب به سبب حواشی پیش آمده برای این بازیگر، چند سالی است که به حال تعلیق درآمده است.

1401/02/05
20:16:02
5.0 / 5
366
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لباس دونی