انتصاب مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی ارشاد

انتصاب مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی ارشاد

لباس دونی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد رحمتی را بعنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی این وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمد رحمتی آمده است:
«جناب آقای دکتر محمد رحمتی
با توجه به تجربه و سوابق باارزش علمی جنابعالی در زمینه برنامه ریزی و سیاستگذاری فرهنگی و نظر به شناخت از تعهد و توانایی در تعامل با پژوهشگران و اساتید، به سبب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از ظرفیت پژوهشگران و نیروی انسانی متعهد و انقلابی در تقویت و توسعه تحقیقات و پژوهش های مورد نیاز وزارتخانه و با امعان نظر به اهداف و شرح وظایف دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی ان شاءالله قرین توفیق و تایید الهی باشید.
«اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه» مهم ترین ماموریت شماست و لازم است با حضور قوی در کارگروه تحول وزارتخانه اهداف مهم این برنامه را با همکاری همه بخش ها محقق سازید.
دیگر انتظارات مهم اینجانب از دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی به این شرح است:
- برنامه ریزی و نظارت بمنظور تحقق سیاست های فرهنگی، هنری و رسانه ای وزارتخانه
- بررسی کارشناسی و اظهار نظر علمی در مورد لوایح، مقررات، بخشنامه ها و طرح های ارجاعی
- تعامل و بهره مندی از ظرفیت های علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و دفاتر مطالعاتی معاونت های وزارتخانه در امتداد انجام وظایف
- پیگیری و اجرائی سازی سند تحول دولت مردمی و ارائه گزارش مستمر از روند اجرای آن
مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»
محمد رحمتی متولد سال ۱۳۶۳ و دانش آموخته دکترای جامعه شناسی دانشگاه تهران است. همچون سوابق مدیریتی او می توان به قائم مقام و معاون اجرائی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر «هیئت صدور مجوز و نظارت بر عرضه‌ی کالا شامل آثار دیداری و شنیداری بوسیله رسانه برخط» در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس اداره رصد و بررسی موسسه فرهنگی هنری توسعه ارتباطات و اطلاعات وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی و... اشاره نمود.
مدرس دانشگاه، عضو سابق شورای سردبیری سایت شهر دانشجویان متعلق به جهاد دانشگاهی، عضو ستاد تدوین و توسعه برنامه ششم توسعه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و... از دیگر سوابق محمد رحمتی است.
قبل تر، محمدجواد مرادی نیا عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
منبع:

1400/12/27
12:20:28
5.0 / 5
286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس دونی