پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان؛

حضور گسترده جوانان نوید بخش آینده درخشان فرهنگ و هنر ایران است

حضور گسترده جوانان نوید بخش آینده درخشان فرهنگ و هنر ایران است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به جشنواره پانزدهم موسیقی جوان اظهار داشت: حضور گسترده نوجوانان و جوانان از تمام نقاط ایران زمین و تنوع حضور از مناطق و اقوام مختلف جای بسی شادمانی دارد چونکه که سبب ایجاد رنگین کمانی از اصالت، خلاقیت و توانایی در این جشنواره شده است.


به گزارش لباس دونی به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، محمدمهدی اسماعیلی در پیام خود به پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان آورده است: موسیقی همیشه یکی از جلوه های هنری جوامع و ملل از شروع تا کنون و به عنوان یک بلاغت موثر روحی، نماینده­ احساسات عالی و روح ملت­ ها بوده است. حفظ و پاسداری از این میراث بی بدیل که طی سالیان متمادی برگرفته از همزیستی و همراهی فرهنگ­ها، باورها و هویت اجتماعی مردم این سرزمین است، به پشتوانه‌ی پیشینه­ی درخشان و فروزان خود، پایدار و پوینده پیش می رود.
شایستگی و کشف استعدادهای فرزندان ما در هنر موسیقی به پشتوانه همراهی و کسب تجربه از محضر استادان و پیشکسوتان این عرصه نوید از پایندگی و بالندگیِ موسیقی در جای جای ایران زمین است.
در ادامه پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: پانزدهمین برگ از جشنواره ملی موسیقی جوان عرصه درخشش نوجوانان و جوانانی است که برای سربلندی و افتخار ایران اسلامی قدم برمی دارند تا سفیرانی شایسته برای معرفی هویت فرهنگ و هنر کشور عزیزمان باشند. بی گمان این مهم با همراهی و مشارکت اساتید و هنرمندان برجسته و دلسوز در قالب هیأت داوران با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی در داوری­ها معنا و اعتبار می یابد، آنان­که همیشه با حضورشان ضامن و حافظ این برگ زرین هستند و ما وام­دار دلسوزی ها و تجارب ارزنده­ی ایشان هستیم.
در این پیام آمده است: حضور گسترده نوجوانان و جوانان از تمام نقاط ایران زمین و تنوع حضور از مناطق و اقوام مختلف جای بسی خوشی دارد برای اینکه که موجب ایجاد رنگین کمانی از اصالت، خلاقیت و توانایی در این جشنواره شده است تا با ادامه حضور خود نوید بخش آینده درخشان فرهنگ و هنر ایران عزیزمان باشند.
با آرزوی موفقیت بیش از پیش هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره از استادان و داوران پانزدهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان و زحمات دبیر محترم جشنواره و برگزارکنندگان صمیمانه قدردانی می کنم.
پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گسترده استادان موسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران و با همکاری بنیاد رودکی درحال برگزاری است.

1400/10/20
13:11:57
5.0 / 5
359
تگهای خبر: جشنواره , خلاقیت , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس دونی