معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید تاكید كرد:

استفاده از ظرفیت های حوزه هنر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

استفاده از ظرفیت های حوزه هنر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: باید از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر و بهتر استفاده گردد.


به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت، یعقوب سلیمانی روز دوشنبه در نشست کمیسیون تخصصی سیمای شاهد و پشتیبانی از هنرمندان حوزه ایثار و شهادت که برای انتخاب افراد حقیقی و حقوقی جهت تولید تیزرهای ایثار اجتماعی برگزار شد، اظهار نمود: هدف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ باارزش ایثار و شهادت است و برای تحقق این هدف از هنرمندانی که دغدغه تولید آثار فاخر دراین زمینه را دارند، حمایت می نماییم.
وی با اشاره به این که باید از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر و بهتر استفاده شود، اضافه کرد: برای رسیدن به این هدف باید با سازمان هایی که هم سو با بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند و دغدغه مشترک دارند هم افزایی صورت گیرد.
سلیمانی اضافه کرد: در بنیاد شهید و امور ایثارگران وظایفی در قالب ارائه خدمات برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تعریف شده است اما هدف و آرمان بالاتری نیز در کنار این وظایف وجود دارد که پاسداری از قله های فرهنگی است که در زمینه ایثار و شهادت فتح شده است و در بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمامی هنرمندانی که دغدغه تولید اثر در امتداد ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت دارند برای تولید آثار خوب و فاخر حمایت می نماییم.
در این جلسه، «سید مرتضی حسینی» مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر گروه تلویزیونی شاهد، «مهدی فرجی» مدیر اسبق شبکه یک و دو سیما، «محمدتقی فهیم» منتقد سینما و نویسنده، «مریم طالبی» مدیر تولید سیمای شاهد و «علی صادقی» پژوهشگر حضور داشتند.

1400/08/24
23:50:00
5.0 / 5
714
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی