250 اثر ایرانی متقاضی شركت در جشنواره جهانی فیلم فجر

250 اثر ایرانی متقاضی شركت در جشنواره جهانی فیلم فجر

لباس دونی: در صورتیکه همچنان فرصت ثبت نام فیلم های ایرانی در جشنواره جهانی فیلم فجر باقی است، تا حالا بیش از 250 فیلم درخواست حضور در این رویداد بین المللی سینمایی را تکمیل کرده اند.به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از ستاد خبری سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، صاحبان ۲۵۱ فیلم ایرانی تا اختتام هفته اول فروردین ماه فرم درخواست حضور در جشنواره را تکمیل کرده اند؛ این فیلم ها شامل آثار کوتاه، مستند و داستانی می شود.

۱۵۴ فیلم کوتاه و ۹۷ فیلم بلند مستند و داستانی، مجموع ۲۵۱ فیلم متقاضی حضور در جشنواره را می سازند. از میان ۹۷ فیلم بلند، ۶۸ اثر فیلم بلند داستانی و ۲۹ فیلم، مستند است.

همان طور که قبل از این در خبرها اعلام شده بود، مهلت ثبت نام فیلم های ایرانی برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر تا روز ۱۷ فرودین ماه ۱۴۰۰ تمدید شده و آخرین زمان ارائه نسخه فیزیکی آثار نیز ۲۱ فروردین است.

دبیرخانه بخش فیلم های ایرانی جشنواره در روزهای نوروز هم به مدت سه روز نسخه های فیزیکی آثار را دریافت کرد.

متقاضیان حضور در جشنواره با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.fajriff.com امکان ثبت درخواست برای حضور در این رویداد را دارند.

به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا، سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۵ تا ۱۲خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور در تهران برگزار می گردد.منبع:

1400/01/10
23:31:11
5.0 / 5
1003
تگهای خبر: جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس دونی