اجرای نمایش آرت در تماشاخانه مهرگان از سر گرفته می شود

اجرای نمایش آرت در تماشاخانه مهرگان از سر گرفته می شود

لباس دونی: اجرای عمومی نمایش «آرت» به تهیه کنندگی و کارگردانی جلال احمدپور از هفته آتی در تماشاخانه «مهرگان» از سر گرفته می شود.به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا، این اثر نمایشی کاری از گروه «تو» به نویسندگی یاسمینا رضا و به تهیه کنندگی و کارگردانی جلال احمدپور است که زمستان سال ۹۸ تمرینات خودرا شروع کرد.

جلال احمدپور کارگردان این نمایش عنوان کرد: بعد از چندین مرتبه لغو اجرا ما هیچ گاه ناامید نشدیم. برای اینکه وقفه ها هر کدام برایمان چالشی عجیب بود اما با امید، همدلی و همراهی تک تک اعضاء توانستیم این مصائب و مشکلات را پشت سر بگذاریم. در اینجا وقت آنست که از تمامی اعضاء گروه خوبمان قدردانی کنم، چونکه شاهد تمام حمایت های آنها برای به ثمر نشستن یک تلاش جمعی یکساله بوده ام.

وی اضافه کرد: باید اعتراف کرد که پشت سر گذاشتن هر چالشی تاوان خاص خودش را دارد، اما ما آگاهیم که پس از هر شکست تجربه ای اندوخته ایم و پخته تر در این راه قدم خواهیم گذاشت و حالا به این باور رسیده ایم که هر مشکلی قابل حل است و راه مقابله ای دارد. کرونا راه مقابله اش برای ما صبر بود و تمرین و تمرین و تمرین.

نمایش «آرت» داستان سه دوست است که یکی از آنها تابلویی سفید را به قیمتی گزاف خریداری نموده است و حالا هر سه بر سر این تابلو و در حقیقت آنچه در آن می بینند با هم جدل می کنند.

عرفان اطهری، جلال احمدپور، دانیال کریمی گروه بازیگران این اثر نمایش را می سازند.منبع:

1399/10/26
23:12:01
0.0 / 5
1054
تگهای خبر: خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لباس دونی