تفاوت تستر اورجینال ادكلن و ادكلن

تفاوت تستر اورجینال ادكلن و ادكلن

خرید تستر عطر یا فروش تستر عطراز آن دسته از مباحثی می باشد كه در زمینه فروش تستر ادكلن و فروش ادكلن تستر همواره در مورد آن سوالات زیادی بوده است و خیلی ها در مورد آن اطلاعاتی ندارند.


برای بحث تفاوت ادکلن و تستر آن می توان صحبت های مختلفی كرد كه به طور كلی آن را بیان می كنیم. در ادامه بحث همراه ما باشید.

 

خرید تستر عطر یا فروش تستر عطراز آن دسته از مباحثی می باشد که در زمینه فروش تستر ادکلن و فروش ادکلن تسترهمواره در مورد آن سوالات زیادی بوده است و خیلی ها در مورد آن اطلاعاتی ندارند و ممکن است در هنگام خرید تستر اماراتی دچار مشکل شوند، از این رو تصمیم گرفته ایم که در یک مقاله جامع و مجزا، در سایت ونوس پرفیوم  در مورد تسترصحبت کنیم و ویژگی های خرید تستر ، دلیل ساخت آن و هر موردی که می تواند در مورد تستر عطر مطرح باشد را شفاف سازی کنیم تا در هنگام خرید متوجه عطر و یا تستر بودن آن شوید؛ همچنین تستر های اصل و فیک وجود دارد که با مطالعه این مقاله شما اطلاعات کاملی در مورد خرید تستر ادکلن به دست می آورید.

 

تستر ادکلن  چیست؟

 

شرکت هایی که در صنعت  ادکلن فعالیت می کنند، پس از تولید کردن ادکلن هنگامی که قصد فروش عمده خود را دارند به طور معمول به ازای هر ۱۰ الی ۱۲ ادکلن یک تسترادکلن نیز درون بسته بندی مربوطه قرار می دهند. بر روی این تستر ها به لاتین غیر قابل فروش درج میشود تا فروشگاه ادکلن آن را نتواند بفروشد .

این شرکت ها با تولید کردن و ارائه کردن رایگان تستر قصد دارند تا خریدار بدون باز کردن جعبه عطر، به مشتریان خود این امکان را بدهند که رایحه عطر را استشمام کرده و در صورت رضایت اقدام به خرید آن نماید. اما به طور کل و زبان ساده تستر عطر به چه معنا می باشد؟

تستر ادکلن  در واقع مقداری از ادکلن است که برای امتحان کردن بوی ادکلن از سمت شرکت ادکلن ساز که به فروشندگان تحویل داده می شود.

 

تفاوت تستر ادکلن با خود ادکلن در چیست؟

 

برای موضوع تفاوت ادکلن و تسترادکلن می توان دلایل و صحبت های مختلفی کرد که به طور کلی آن را بیان می کنیم.

در واقع باید به طور کل ادکلن  با تستر عطر هیچ تفاوتی با هم نداشته باشد چرا که خریدار با استشمام کردن تسترادکلن انتظار دارد همان عطر با همان رایحه و ماندگاری و پخش بو را نیز دریافت کند، که برخی از شرکت های عطر سازی همین کار را انجام می دهند اما برخی دیگر گاها مشاهده می شود که نت اولیه تستر را کمی قوی تر می کنند تا مشتری با استشمام کردن تستر نسبت به خرید آن عطر تمایل بیشتری داشته باشد. این مسئله برای هر شرکتی می تواند متفاوت باشد و وابسته به سیاست شرکت مربوطه دارد. اما چیزی که مشخص بوده این است که نباید تستر ادکلن با خود آن به هیچ وجه تفاوتی داشته باشد چرا که خریدار انتظار خرید همان عطری را که استشمام کرده را دارد.

 

شکل ظاهری تستر عطر  چگونه است؟

 

تستر عطر بر خلاف خود عطر که همواره برای آن بطری های شکیل و با تزئینات مختلف تدارک دیده می شود کاملا ساده و هیچ علامت و شکل خاصی بر روی آن ها قرار داده نمی شود. همچنین جعبه کارتونی آن هم کاملا ساده و بر روی آن چیزی درج نمی شود. البته گاها بر روی آن ها یک برچسب ساده و یا چیزی که مشخص کند برای چه عطری می باشد قرار می گیرد.

اما چیزی که ثابت است وجود کلمه تستر بر روی بطری می باشد که از سو استفاده جلوگیری کرده و نشان دهنده تستر بودن آن باشد. پس می توان نتیجه گرفت که تستر عطر نیز همیشه ساده و بدون شکل ظاهری خاص بوده و در اکثر اوقات بطری آن بدون درب می باشد و کمتر پیش می آید برای آن دربی در شرکت قرار دهند .

 

تفاوت ادکلن با تستر ادکلن

 

نباید در رایحه، پخش بو، ماندگاری و … هیچ تفاوتی بین عطر و تستر آن وجود داشته باشد .

 

آیا تسترهای ادکلن را می فروشند؟

 

همانظور که گفتیم تسترادکلن  در خارج از ایران به دلایل مالیاتی قابل فروش نیست اما در ایران این امر متفاوت بوده و اینگونه نمی باشد چرا که تستر ادکلن را نیز به فروش می رسانند و برای آن دلایل مختلفی می توان ارائه کرد که از جمله آن ها می توان به تقاضا زیاد آن، قیمت مناسب و حتی گاها عدم ارائه رایگان آن توسط عمده فروش ها اشاره کرد. اما به طور کلی بخواهیم بگوییم به نوعی که مربوط به کشور خودمان شود جواب بله بوده و تستر عطر در ایران وجود دارد.

 

فروش تستر ادکلن

 

فروش تستر ادکلن در خارج از ایران غیر قانونی بوده، اما در ایران به دلایلی به فروش می رسد

تشخیص تستر ادکلن اصل از تسترادکلن تقلبی

هنگام خرید تستر گول نخورید، هستند فروشنده های حقه بازی که درون یک بطری مقداری عطر ریخته و با ادعای تستر عطر خوشبو فلان آن را به قیمت بالایی می فروشند. حال اگر شما می خواهید یک تستر خریداری نمایید می توانید برای تشخیص تستر اصل از تقلبی شماره سریالی که بر روی آن قرار گرفته است را با بارکد خوان و همچنین در گوگل جست و جو کنید و از اصل بودن آن اطمنیان حاصل نمایید

 

 

 

همچنین بر روی بطری و جعبه تستر عطر یک شماره با عنوان “بچ کد” هک شده و یا بر روی لیبل نوشته می شود که صحت یکسان بودن بطری را با بسته بندی نشان می دهد. یعنی در صورتی که بچ کد بطری با بچ کد کارتون و بسته بندی آن یکی باشد می توان از یکی بودن بطری با بسته بندی آن اطمینان خاطر داشت.

 

ظاهر تستر ادکلن

بطری بدون شکل و شمایل خاص با کارتونی ساده و نوشته حک شده تستر و بدون درب

 

آیا تستر ادکلن فیک  وجود دارد؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که بله! گاها فروشگاه هایی مشاهده می شود که برای به فروش رساندن محصولات خود، از تستر هایی استفاده می کنند که تقلبی بوده و نسبت به عطری که به شما می دهند تفاوتی بسیار دارد. همچنین برخی اوقات نیز دیده می شود که بعضی از فروشگاه ها درون تستر ها عطری بی کیفیت ریخته و آن را به فروش می رسانند و یا درون بطری هایی شبیه به بطری تستر عطر ریخته و ادعای اصل بودن می کنند و در صورت سوال و جواب شما، می گویند که تستر درب و کارتون و … ندارد؛ بله درست است اما نباید شما چنین تستر هایی را خریداری کنید. حال ممکن است برایتان سوال باشد که چگونه می توان تستر فیک را از تستر اصلی باید تشخیص داد؟

 

 تستر ادکلن فیک

وجود تستر فیک صحت دارد و عطر های بی کیفیت را با عنوان تستر عطر به فروش می رسانند.

1399/09/25
15:10:23
5.0 / 5
1300
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی