در جشنواره فیلم های كودكان و نوجوانان؛

هشت پویانمایی كانون پرورش فكری در بسته ویژه نمایش داده می شود

هشت پویانمایی كانون پرورش فكری در بسته ویژه نمایش داده می شود

لباس دونی: هشت پویانمایی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در سی و سومین جشنواره فیلم های كودكان و نوجوانان نمایش داده می شود.به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، هشت فیلم پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در یک بسته ۹۵ دقیقه ای در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان نمایش داده می شود. این نمایش علاوه بر حضور ۲ فیلم پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش مسابقه ملی و بین المللی جشنواره است.

در حال حاضر ۲ فیلم پویانمایی قدم یازدهم ساخته مریم کشکولی نیا به ۲ بخشِ ملی و بین الملل و پویانمایی بعله! (باچی) به کارگردانی مهین جواهریان به بخش ملی این دوره از جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان راه یافته است و به سبب شیوع بیماری کرونا بوسیله شبکه های اینترنتی فیلیمو، نماوا و تیوا نمایش داده می شود. در همین حال دست اندرکاران جشنواره، هشت فیلم دیگر کانون را هم در یک مجموعه بوسیله همین سه شبکه به معرض نمایش گذاشته اند.

این مجموعه فیلم ها شامل فیلم های این هم پول ماهی به کارگردانی محمدعلی حسین خان و مرتضی احمدوند، توکایی در قفس به کارگردانی مهرداد شیخان، زری زری کاکل زری به کارگردانی مهین جواهریان، زندگی مورچه ها به کارگردانی مهرداد شیخان، قلب مترسک به کارگردانی غلامرضا کزازی، کشاورز و ربات به کارگردانی عبدالله علیمراد، کیمیاگر به کارگردانی مهدی خرمیان و نقاش رومی به کارگردانی فاطمه گودرزی بعدازظهر چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ در شبکه تعاملی تیوا، بعدازظهر پنجشنبه یکم آبان در نماوا و پس از ظهر جمعه ۲ آبان در فیلیمو پخش می شود.

سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر شروع شده است و تا ۲ آبان ادامه دارد.منبع:

1399/07/30
22:55:15
5.0 / 5
1551
تگهای خبر: اینترنت , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس دونی