در قالب یك انیمیشن انجام می شود؛

ساخت قسمت جدید مجموعه فیلم های شب در موزه

ساخت قسمت جدید مجموعه فیلم های شب در موزه

به گزارش لباس دونی قسمت جدید مجموعه فیلم های «شب در موزه» در چارچوب یك انیمیشن برای سرویس دیزنی پلاس ایجاد می شود.به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی از پایگاه اطلاع رسانی دیزنی اینسایدر، انتخاب بازیگران این فیلم که به صورت آزمایشی Night At The Museum: Kahmunrah Rises Again نامگذاری شده است، کلید خورده و انتظار می رود تولید آن از دوم نوامبر (۱۲ آبان ۹۹) در لس آنجلس آغاز شود.

این انیمیشن داستان نیک دَلی پسر شخصیت لَری دلی در سه گانه لایو اکشن شب در موزه را دنبال می کند که درباره ادامه راه پدرش بعنوان نگهبان شیفت شب موزه ای که اشیا و مجسمه های آن شب ها بیدار می شوند، مردد است.

در این فیلم شاهد بازگشت شخصیت منفی Kahmunrah از فیلم Night At The Museum: Battle of the Smithsonian، (با بازی هنک آزاریا) خواهیم بود. از دیگر شخصیت های قدیمی که در پویانمایی دیزنی پلاس ظاهر می شوند می توان به تدی روزولت (با بازی رابین ویلیامز) اشاره نمود. البته قرار نیست چهره هیچکدام از بازیگران فوق الذکر در این پویانمایی ظاهر شوند. دیزنی پلاس به دنبال عرضه برداشتی تازه از این شخصیت هاست ازاین رو انتظار نداشته باشید شخصیتی با چهره شخص رابین ویلیامز در این انیمیشن وجود داشته باشد.

سه گانه شب در موزه محصول استودیو فیلمسازی استودیو قرن بیستم، در آمریکا ۵۴۰ میلیون دلار و در جهان در مجموع بیشتر از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار فروش کرده است. چهارمین قسمت از این لایو اکشن برای دیزنی در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و گفته می شود در آینده روی پرده نقره ای خواهد رفت.

Night at The Museum: Kahmunrah Rise Again اواخر سال آینده میلادی برای نخستین بار از سرویس دیزنی پلاس پخش شود.منبع:

1399/07/19
11:57:46
5.0 / 5
1502
تگهای خبر: موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لباس دونی