مدیرعامل شركت توسعه ایران گردی و جهان گردی:

صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

لباس دونی: مدیرعامل شركت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری آگاهی داد.


خشایار نیکزادفر با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون گردشگری، گفت: این آزمون با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا، ۲۴ مرداد جاری در تهران و مراکز استانها انجام خواهد شد. آزمون گردشگری با ۶۰۱۶ داوطلب، ۲۴ مردادماه در تهران و ۳۰ مرکز استان و نیز جزیره کیش با ستاندن مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی افزود: در تهران برای برگزاری این آزمون، سه مرکز تعیین شده و این آزمون در دو نوبت بامداد وعصر برگزار می شود.
او یادآورشد: آزمون رشته های راهنمای ایران گردی و جهان گردی، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای زمین گردشگری و مدیریت فنی در نوبت بامداد و آزمون رشته های مدیریت تأسیسات گردشگری، مدیریت فنی طرح تطبیق و کارشناس ارزیابی طرح تطبیق در نوبت عصر برگزار می گردد.
قبل از این به دنبال درخواست داوطلبان در خصوص تعویق زمان آزمون ها به سبب انتشار ویروس کرونا، زمان آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری که قرار بود در ۱۶ اسفند ۹۸ برگزار شود، به تعویق افتاد.منبع:

1399/05/19
23:20:10
5.0 / 5
1946
تگهای خبر: تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لباس دونی