از سوی معاون سیما؛

مدیران شبكه های مستند و افق حكم گرفتند

مدیران شبكه های مستند و افق حكم گرفتند

سید مرتضی میرباقری معاون سیما در احكامی جداگانه محسن یزدی را بعنوان مدیر شبكه «مستند» و سلیم غفوری را بعنوان مدیر شبكه «افق» منصوب نمود.مرتضی میرباقری معاون سیما در حکمی محسن یزدی را بعنوان مدیر شبکه مستند سیما منصوب نمود.

در حکم مرتضی میرباقری خطاب به مدیر جدید شبکه مستند آمده است: با توجه اساسی به مفاد بیانیه دوران ساز گام دوم انقلاب اسلامی و بهره گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مدیریت پیام و استفاده از نظرات کارشناسان متعهد و خبره در ارتقای کیفی و هنری تولیدات مستند در جهت افزایش سرمایه اجتماعی کشور، تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی و مقابله موثر با جنگ نرم دشمن و آرایش رسانه ای نظام سلطه اهتمام ویژه ای داشته باشید.

در حکم معاون سیما بر تولید مستندهای فاخر با موضوع تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حرکت های حماسی مردم در برهه های مختلف انقلاب و استفاده از ظرفیت همه مستندسازان دلسوز که دغدغه اعتلای ایران اسلامی و مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن را دارند تاکید گردیده است.

معرفی مزیت های اقلیمی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی از دیگر انتظارات از مدیر جدید شبکه مستند سیما است.

در این حکم معاون سیما همین طور از خدمات باارزش سید سلیم غفوری در دوران تصدی وی در شبکه مستند قدردانی شده است.

سلیم غفوری حکم گرفت

همچنین در حکم دیگری از معاون سیما خطاب به غفوری آمده است؛ شبکه «افق» شبکه ای فرهنگی است که در امتداد تنوع و تکثر رسانه ای و توجه بایسته به تخصصی شدن شبکه ها در حوزه تخصصی «انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و سبک زندگی ایرانی اسلامی» مبادرت به تامین، تولید و پخش برنامه ها در ساختارهای مختلف می کند.

پرداختن عالمانه، حرفه ای، مستند، باورپذیر و هنرمندانه به بیانیه دوران ساز گام دوم و روایت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، روشنگری در مقابل تحریفات انقلاب، دشمن شناسی و دوست شناسی، داشتن حرف های نو با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان همچون تاکیدات معاون سیما خطاب به سلیم غفوری است.

همکاری و مشارکت نیروهای مجرب، جوان و با انگیزه و مستعد در تولید برنامه ها، شناسایی ظرفیت ها، استعدادها و رویش های انقلاب اسلامی و جذب و به کارگیری آنها و همین طور کادرسازی حرفه ای برای تولید برنامه هایی در تراز انقلاب اسلامی در سپهر راهبردهای این شبکه از دیگر انتظارات معاون سیما از مدیر جدید شبکه افق است.

میرباقری همین طور از زحمات جلال غفاری در طول مدیریت این شبکه صمیمانه تشکر و قدرانی کرد.

یادآور می شود سید سلیم غفوری از ۲۸ خرداد ماه با حکم معاون سیما بعنوان سرپرست این شبکه منصوب شده بود.

مدیرکل تامین برنامه های خارجی و رسانه بین الملل سیما منصوب شد

معاون سیما در حکمی «محسن برمهانی» را به سمت «مدیرکل تامین و رسانه بین الملل سیما» منصوب نمود.

همچنین در حکم مرتضی میرباقری خطاب به برمهانی بر شناسایی، انتخاب و خرید بهترین آثار تلویزیونی در ساختارهای برنامه سازی به خصوص برنامه های نمایشی، مستند و پویانمایی منطبق با سیاست های کلان رسانه؛ کمک به آماده سازی آثار تهیه شده شامل ترجمه و دوبله؛ رصد و تحلیل محتوای برنامه های ماهواره ای و انعکاس آن به معاونت سیما و مدیران ارشد سازمان و هماهنگی با شبکه های مختلف داخلی و خارجی برای تولید کارهای مشترک تاکید گردیده است.

تنظیم برنامه جامع اعزام کارشناسان ذیربط به بازارها و جشنواره های مهم جهانی و منطقه ای و حضور هدفمند و فعال در این مراکز و عرضه و فروش محصولات سیما برمبنای برنامه جامع از دیگر تاکیدات معاون سیما خطاب به مدیر کل تامین برنامه های خارجی و رسانه بین الملل سیما است.

همچنین در این حکم دکتر میرباقری از زحمات دکتر محمدمهدی یادگاری در طول تصدی آن اداره کل قدردانی کرده است.


1399/04/28
13:41:14
5.0 / 5
2117
تگهای خبر: تخصص , جشنواره , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لباس دونی