بازگشایی مراكز كانون بدون حضور اعضا

بازگشایی مراكز كانون بدون حضور اعضا

به گزارش لباس دونی مراكز فرهنگی هنری ثابت كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در سرتاسر كشور بدون حضور اعضا از روز شنبه، ۱۰ خرداد بازگشایی می شود.


به گزارش لباس دونی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، با عنایت به تصمیم های گرفته شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا و اعلام رسمی دولت در خصوص بازگشایی اداره های دولتی، مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون در سرتاسر کشور از روز شنبه، دهم خرداد ۱۳۹۹ به صورت رسمی و بدون حضور اعضا بازگشایی می شوند.
بر همین اساس، تمامی کارکنان شاغل در مراکز فرهنگی هنری کانون با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تا کنترل ویروس کرونا و بر مبنای ساعت مصوب در محل کار خود حاضر خواهند شد.
مربیان ثابت، سیار و پستی کانون با حضور در مراکز فرهنگی هنری ثابت، به کار آماده سازی و برنامه ریزی برای فعالیتهای تابستانی در فصل اوقات فراغت و همینطور خدمات دهی مجازی از راه فضای مجازی خواهند پرداخت.
خدمات دهی مستقیم مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری به کودکان و نوجوانان از تیر سال ۱۳۹۹ شروع می شود.
مدیران کل کانون بر حسب شرایط استان و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی می توانند ساعت کاری مراکز فرهنگی هنری را هم به بعدازظهرها منتقل کنند.
بر طبق این خبر، با شیوع کرونا، مراکز فرهنگی هنری کانون از اسفند ۱۳۹۸ تعطیل شدند، اما مربیان کانون هم زمان با حرکت جهادی «پیک امید مجازی» همراه شدند و با شرکت در فراخوان ها و برنامه های مجازی، فعالیتهای کانون و ارتباط با کودکان و نوجوانان انسجام بیشتری پیدا کرد و در فضای مجازی به اجرا درآمد.
بر مبنای شیوه نامه معاونت فرهنگی کانون، از فروردین ۱۳۹۹ علاوه بر فعالیت «پیک امید مجازی» فعالیتهای انجمن های تخصصی و آموزش های مجازی مراکز ویژه اعضای هر مرکز در بستر اینترنت فراهم گردید و مربیان فرهنگی، ادبی و هنری کانون در سرتاسر کشور با تشکیل گروه در فضای مجازی، تمامی فعالیتهای حضوری را به صورت مجازی برای کودکان و نوجوانان برگزار کردند و این روند تا زمان حضور بچه ها در مراکز کانون ادامه خواهد داشت.
کانون همینطور مقرر است بزودی بستری اینترنتی را برای فعالیتهای مجازی با عنوان کانون مجازی فراهم آورد.1399/03/08
13:12:45
5.0 / 5
2699
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لباس دونی