مدیر عامل لباس دونی:

ترور سردار سلیمانی پرده از چهره واقعی آمریكا برداشت

ترور سردار سلیمانی پرده از چهره واقعی آمریكا برداشت

به گزارش لباس دونی مدیرعامل ایرنا اظهار داشت: ترور سردار سلیمانی، پرده از چهره واقعی زمامداران تروریست پرور آمریكا برداشت و یك دفعه دیگر حقانیت و منطق مبارزه با استكبار آمریكا و مناسبات ظالمانه حاكم در دنیای معاصر را به اثبات رساند.


سید ضیاء هاشمی، جمعه عصر در پیامی، شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت. متن پیام مدیر عامل ایرنا به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله مقابل...
شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران، حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می گویم. شهادت این سردار بزرگ داغی سوزان بر دل مجاهدان حق طلبی نهاد كه رفع ظلم و برقراری عدالت در جهان امروز را آرزو می كنند، جهانی سرشار از نابرابری و ستمگری قدرتمندانی كه برای تحقق منافع نامشروع خود، دست به هر جنایتی می زنند و با سیاست های امپریالیستی ناامنی و خشونت را برای مردم مظلوم كشورهای مسلمان به ارمغان آورده اند.
اقدام غیرانسانی دولت آمریكا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و دیگر فرماندهان مقاومت كه علمداران واقعی مبارزه با داعش و تروریسم جدید در عراق و سوریه بوده اند، پرده از چهره واقعی زمامداران تروریست پرور آمریكا برداشت و یك دفعه دیگر حقانیت و منطق مبارزه با استكبار آمریكا و مناسبات ظالمانه حاكم در دنیای معاصر را به اثبات رساند.
این فاجعه غم بار بااینكه غصه ای پرسوز برای دوستان و علاقمندان این شهدای عزیز و دلدادگان راه جهاد و شهادت و نیز خسارتی جبران ناپذیر برای جامعه اسلامی است، اما بی شك خون این شهیدان سرافراز تداوم راهشان در دفاع از امنیت و انسانیت و جهاد با دشمنان راه خدا را تضمین خواهدنمود.
از خدای بزرگ می خواهم روح بزرگ سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش را با اولیای الهی محشور، و شهادت مظلومانه اش را به نقطه عطفی در ولادت نسل جدیدی از مجاهدان فداكار و حق طلب مبدل گرداند.»
منبع:

1398/10/13
19:32:04
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: تضمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لباس دونی