تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یك گروه موسیقی خیابانیبعلاوهویدئو

تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یك گروه موسیقی خیابانیبعلاوهویدئو

لباس دونی: در جریان آیین پایانی جشنواره «كتاب و رسانه» معاون امور هنری وزارت ارشاد در یك اقدام نمادین از یك گروه موسیقی خیابانی به نمایندگی از گروه های موسیقی شهری قدردانی نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، سید محمد مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ عصر روز یكشنبه (۲۷ آبان ماه)، با حضور در اختتامیه هفدهمین دوره جشنواره «كتاب و رسانه» كه به میزبانی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه در هفته كتاب برگزار شد، از اعضای گروه موسیقی خیابانی «گیرین دیریم (رؤیای سبز)» قدردانی نمود.
این گروه موسیقی شهری از طرف دست اندركاران جشنواره كتاب و رسانه برای اجرای موسیقی در آیین اختتامیه دعوت شده بودند.
علیرضا بهرامی ـ دبیر این جشنواره ـ در سخنانی اظهار نمود: دعوت از این گروه موسیقی شهری برای اجرا در این مراسم رسمی به سبب این است كه از جانب رسانه های كشور بعنوان میزان الحراره جامعه، این پیام را صادر نماییم كه نباید فقط هوای این قشر از جوانان برومند و تحصیلكرده جامعه را داشته باشیم، بلكه فراتر از آن، باید قدر این قشر مهم و انكارنشدنی وطن را بدانیم.
مجتبی حسینی ـ معاون هنری ـ كه به همراه مجید فروغی ـ مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ بعنوان میهمانان این مراسم حاضر بود، در یك اقدام نمادین، با حضور روی صحنه، با اهدای هدیه ای، از منصور شرف آبادی ـ سرپرست این گوه موسیقی ـ قدردانی نمود.
شرف آبادی باز در سخنانی كوتاه اظهار داشت: ما چند بار نام گروهمان را عوض كردیم، شاید معروف شویم اما این اتفاق نیفتاد. اما افتخار می نماییم كه بعنوان گروه موسیقی خیابانی فعالیت نماییم. الان هم خیلی خوشحالیم كه برای آغازین بار در چنین جایگاه رسمی دیده شدیم.
در ادامه می توانید ویدئویی از اجرای این گروه موسیقی را در اختتامیه جشنواره «كتاب و رسانه» تماشا كنید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1397/08/28
13:45:50
5.0 / 5
5007
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لباس دونی