وداع با پسر مودب موسیقی

وداع با پسر مودب موسیقی

لباس دونی: زاده 15 تیر 1362 در شیراز، بامداد 25 اردیبهشت، در شاهین شهر به خاك و به خاطره تك تك دوستدارانش سپرده شد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، آنكه طنین صدایش هماره در گوش هاست، اینجا، روبروی خانه هنرمندان اصفهان، ساكت و آرام، پیچیده در پارچه ای سپید غنوده. غم است كه موج می زند، بغض است كه می شكند و اشك است كه می چكد و می ریزد.
حالا وقت گفتنِ پدر از پسر است، گفتن از خوبی ها و لبخندهایش: دو روز پیش، برای آخرین بار لبخند زد، با همه بدحالی. از من و مادرش تشكر كرد كه در این سال های كم شمار از او مراقبت كرده ایم و عذر خواست كه نتوانسته مراقب ما باشد.
حمدلله صفوی بغضش را فروخورد و افزود: من و مادرش تمام تلاشمان را كردیم تا بماند اما در نهایت تسلیم اراده پروردگار شدیم. به بهنام هم گفتم خودت را تسلیم خواست خدا كن و آرام بگیر. آخرین اشك های پسرم را پس از گفتن این جمله، به چشم دیدم.
بااینكه بهنام معتقد بود كه اهتمام كرده در طول عمرش به هیچكس بدی نكند و من هم شاهد عشق و علاقه بسیار او به همه مردم بودم اما جا دارد اینجا درخواست كنم اگر كسی از او ناراحت است، بهنام را ببخشد.
می دانم كه وقت كوچ هر كس روزی فرا می رسد و فقدان او را اتفاقی ناخوشایند نمی دانم. بلكه خوشحالم، چون بهنام دیگر سخت و سنگین نفس نمی كشد.
صدای شیون و گریه كه كمتر شد با صدایی بلند اظهار داشت: بهنام نمرده است، اگر اندوهی هست، اندوه دوری است وگرنه او همیشه، با آهنگ هایش در بین مردم زندگی می كند.

معاون فرهنگی هنری اداره كل ارشاد نیز در این مراسم، اینگونه سخن راند؛ آنها هم در شادی مردم و هم در غم مردم حضور دارند و حضور در چنین جمعیت عظیمی نیز نشان از این مساله دارد. سوژه بهنام صفوی امروز مرگ نیست بلكه فقط زندگی امروز و تبدیل گشته او از یك زندگی زمینی به یك زندگی آسمانی رسیده است. اندوهی كه امروز برای بهنام صفوی وجود دارد اندوه فراغ است.
مجری برنامه عكسی از بهنام صفوی را در مقابل محمدعلی جعفری معاون ارشاد می گیرد و می گوید: اخلاق، مرام و در كنار مردم بودن از اخلاقیات مرحوم صفوی بود.

به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، مراسم وداع با پیكر بهنام صفوی امروز از مقابل خانه هنرمندان اصفهان با حضور خیل عظیم هنردوستان اصفهان اجرا شد. در این مراسم زانیار خسروی، سیروان خسروی، مهدی مقدم و شهاب رمضان حضور داشتند و به خانواده صفوی تسلیت گفتند، تشییع پیكر این هنرمند در شاهین شهر انجام شد.

منبع:

1398/02/26
15:58:40
5.0 / 5
4908
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی