از ۳۱ مرداد تا ۱۰ شهریور؛

اولین جشنواره ایرانی فرزند من برگزار می گردد

اولین جشنواره ایرانی فرزند من برگزار می گردد

به گزارش لباس دونی، اولین جشنواره ایرانی فرزند من از 31 مرداد تا 10 شهریور انجام می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، اولین جشنواره ایرانی فرزند من، با رویکرد پشتیبانی از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید و کسب وکار از ۳۱ مرداد تا ۱۰ شهریور در مصلی تهران انجام می شود.
اولین دوره این رویداد، با هدف پشتیبانی از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید و کسب وکار، با هدف ارتقا قدرت فروش و ارتباط مستقیم با طیف گسترده ای از مصرف کنندگان انجام می شود.
در این جشنواره که هدف آن ارتقای فرهنگ ایرانی و تشویق مردم جهت استفاده از کالاهای تولید داخل است در کنار غرفه های فروش نوشت افزار، کتاب، صنایع فرهنگی و خلاق کودک و خردسال تولیدات اسباب بازی ایرانی باکیفیت، در گروههای کالایی: آموزشی و کمک آموزشی، فکری، فرهنگی هنری، عروسک، حرکتی و الکترونیکی که ثمره سرمایه گذاری و حاصل تفکر و فرهنگ ایرانی در معرض دید مخاطبان قرار خواهند گرفت.
این نمایشگاه علاوه بر توجه به قشر کودک و نوجوان با هدف تشکیل شبکه فروش ۳۶۰ درجه کالاهای فرهنگی ایرانی و محتوای سالم به مخاطبان بزرگسال نیز توجه ویژه ای دارد.
نخستین جشنواره ایرانی فرزند من، توسط خانه خلاق و نوآوری تم و با همکاری مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران و مجموعه ماروک (سرزمین اصالت) از ۳۱ مرداد تا ۱۰ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۳ در مصلی تهران راه اندازی.


منبع:

1402/05/27
02:44:05
5.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لباس دونی