با حكم وزیر آموزش و پرورش؛

علامتی مدیر عامل کانون پرورشی فکری شد

علامتی مدیر عامل کانون پرورشی فکری شد

لباس دونی: حامد علامتی با حکم یوسف نوری، مدیر عامل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شد.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش باتوجه به صورت جلسه مجمع عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با صدور حکمی حامد علامتی را به سمت مدیرعامل این کانون منصوب نمود.

علامتی دکترای جامعه شناسی دارد و دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان بوده است. همچون سوابق کاری او می توان به مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی، عضویت در هیأت امنای مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا، عضو شورای تشکل های دانش آموزی کشور، عضویت در هیأت امنای سازمان دانش آموزی و... اشاره نمود. اعضای مجمع عمومی کانون را وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، وزیر ارشاد، وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس صداوسیما می سازند.
پیش از این مهدی علی اکبری مدیرعامل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان بود.
در صورت جلسه یاد شده آمده است:
در تاریخ ۲۵ تیرماه مجمع عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور امضاءکنندگان ذیل در دفتر وزیر محترم آموزش و پرورش تشکیل شد، در اجرای اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش، ضرورت توجه ویژه ساحت هنری و زیبایی شناختی در تعلیم و تربیت کودکان این مرز و بوم و بمنظور تقویت جریان تولید، توزیع و عرضه محصولات مناسب فرهنگی شامل کتاب، فیلم، تئاتر، سرود، اسباب بازی و بازی های ویژه کودکان و نوجوانان و صیانت از آنها در مقابل لطمه های اجتماعی و شناسایی و پرورش استعدادهای فرهنگی و هنری دانش آموزان و اجرای برنامه های دولت مردمی، لازم است هیأت مدیره کانون ترمیم و تقویت شود، براین اساس و حسب پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، در اجرای بندهای ب و پ ماده ۱۱ اساسنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان - مصوب ۳۱ اردیبهشت سال ۵۹ شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات و الحاقات بعدی - جناب آقای حامد علامتی به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتخاب و تعیین می گردند.
امید است حضور ایشان سبب تقویت و تحکیم ارکان کانون و تسهیل حل و فصل مسائل کانون شده و گزارش عملکرد خودرا ظرف مدت شش ماه آتی به مجمع عمومی ارایه کنند.


منبع:

1401/05/14
22:17:17
5.0 / 5
361
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس دونی