نماینده مردم همدان:

وزیر پیشنهادی ارشاد مورد حمایت مجمع نمایندگان استان همدان است

وزیر پیشنهادی ارشاد مورد حمایت مجمع نمایندگان استان همدان است

ایرنا-رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت می نماییم، اظهار داشت: سوابق، فعالیتها و برنامه های ˮمحمدمهدی اسماعیلیˮ سبب شده وی گزینه مناسبی برای این وزارت خانه باشد.


حجت الاسلام «احمدحسین فلاحی» روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی انسان توانمندی است و با عنایت به فعالیتهای فرهنگی بسیاری که در کارنامه دارد به نظر می رسد در این پست موفق خواهد شد.
وی ضمن اشاره به برنامه های عرضه شده از جانب اسماعیلی برای وزارت ارشاد، اظهار داشت: برنامه های خوبی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و تدوین شده و انگیزه، عشق و علاقه لازم برای اجرای این برنامه هم در گزینه پیشنهادی وجود دارد.
فلاحی با اشاره به اینکه نظر مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی درباره وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی مثبت است، تصریح کرد: نمایندگان استان جلساتی داشته و برنامه های عرضه شده را مورد بررسی قرار داده اند.
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت خاطرنشان کرد: توجه به معیشت و مشکلات هنرمندان، ساماندهی فعالان بخش فرهنگ و هنر و نگاه ارزشی به این بخش از نقاط قوت برنامه های اسماعیلی است که اعلام شده است.
وی اسماعیلی را یک فرصت برای توسعه فرهنگی استان همدان دانست و اضافه کرد: با عنایت به بومی بودن وی بدون شک دلسوزی بیشتری به استان همدان خواهد داشت و با شناخت بهتر و بیشتر ظرفیتها و چالشها برای این خطه بسیار موثر خواهد بود.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان ضمن اشاره به حمایت مجلس از وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم اظهار داشت: برنامه های این وزرا در کمیسیون های مربوطه دریافت شده و درحال بررسی و رسیدگی است و از روز شنبه وارد مرحله جمع بندی و سپس رای گیری خواهیم شد.
به گزارش لباس دونی به نقل از خبرگزاری ایرنا، اخیرا برنامه های محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم منتشر گردید و در این برنامه ۸۳ صفحه ای، وضعیت موجود در حوزه هایی همچون هنرهای نمایشی، موسیقی، سینما، کتاب، مطبوعات، فرهنگ عمومی و... توصیف و راهبردها و راهکارهایی عرضه شده است.
محمدمهدی اسماعیلی متولد ۱۳۵۴ در کبودرآهنگ همدان، از طلاب دانش آموخته مدرسه عالی شهید مطهری، دکترای علوم سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و همینطور مدیر گروه «جامعه شناسی سیاسی مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی» دانشگاه تهران است.
وی از فعالان فرهنگی، رسانه ای و سیاسی باسابقه و از چهره های فرهنگی و علمی نخبه جبهه انقلاب است که فعالیتهای فرهنگی جدی خویش را از سردبیری و مدیرمسئولی چندین نشریه فرهنگی اجتماعی در دهه ۷۰ شروع کرد.
اسماعیلی همچون مدیران تحول گرای راهبردی سازمان صداوسیما است که در جایگاه های مجری طرح نظام جامع ارزیابی تولیدات صداوسیما، مدیریت مرکز افکارسنجی سازمان، مدیرکل ارزیابی برنامه های تولیدی سیما و مؤسس قرارگاه رسانه سازمان صداوسیما بعنوان یک ساختار فرهنگی اجتماعی پویا و نویدبخش تحول رادیو و تلویزیون حضور داشت.

1400/05/27
23:52:07
5.0 / 5
1315
تگهای خبر: مدرسه , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لباس دونی