رویداد فناورانه نوشت افزار

رویداد فناورانه نوشت افزار

لباس دونی: سومین رویداد به هم رسانی استارت آپ ها و تیم های صنایع خلاق با شتابدهنده ها از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی با مبحث «نوشت افزار» برگزار می گردد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور عرضه خدمات و حمایت های متنوع به تیم ها و شرکتهای نوپا و استارت آپ ها در مراحل مختلف چرخه عمرشان مبادرت به برگزاری مجموعه رویدادهایی به نام "پیوند" کرده است و هدف از آن توانمندسازی صاحبان ایده های نوین فرهنگی و بهم رسانی فعالان فرهنگی و توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی با برگزاری دوره های آموزشی، تیم سازی برای صاحبان ایده، بهم رسانی فعالان فرهنگی با توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی، عرضه تسهیلات SEEDMONEY به شتابدهنده های دانش بنیان و عاملین سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و پیگیری مذاکرات و کمک در نگارش قراردادها با توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی است.
این رویدادها در حوزه فرهنگی است و سومین دوره آن با مشارکت بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با عنوان "فرنو" با رویکرد توسعه محصولات فرهنگی حوزه کودک و نوجوان برگزار می شود. به علت همراه بودن لوازم نوشت افزار در مدت ایام تحصیلی با کودکان و نوجوانان، زمینه پذیرش و تثبیت رفتارهای فرهنگی در اثر استفاده مکرر از لوازم نوشت افزار بسیار فراهم تر است؛ ازاین رو رویداد "فرنو- نوشت افزار" بستری را فراهم می آورد تا فعالان فرهنگی که در عرصه طراحی محصولات نوشت افزار فعالیت می نمایند، از فرصت عادلانه و شفافی برای عرضه طرح های نوشت افزار خود برای توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برخوردار باشند.
بر این اساس در این رویداد، فعالان فرهنگی حوزه نوشت افزار، مبتنی بر آموزش ها و مربی گری های صورت گرفته، طرح نوشت افزار خویش را در چارچوب استاندارد و در مدت زمان مشخصی برای توسعه دهندگان فرهنگی عرضه (Pitch) می کنند.
توسعه دهندگان فرهنگی همانند مراکز نوآوری فرهنگی، شتابدهنده های محتوایی و تهیه کنندگان ارشد هم با حضور مؤثر در این رویداد، تلاش می کنند در یک فضای شفاف، نسبت به تعامل با فعالان فرهنگی جهت انتخاب و توسعه طرح نوشت افزار اقدام نمایند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد در تاریخ هفتم شهریورماه سال جاری برگزار می گردد.
منبع:

1400/05/04
21:05:38
5.0 / 5
688
تگهای خبر: آموزش , خدمات , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس دونی