بررسی تحولات بدن و بدنمندی بازدیدكنندگان موزه ها در كرونا

بررسی تحولات بدن و بدنمندی بازدیدكنندگان موزه ها در كرونا

لباس دونی: سلسله نشست های همایش بین المللی «پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا» به نشست «تحولات بدن و بدنمندی بازدیدکنندگان موزه ها در دوران کرونا» رسید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، «تحولات بدن و بدنمندی بازدیدکنندگان موزه ها در دوران کرونا» در ادامه برگزاری سلسله نشست های همایش بین المللی «پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا» دوشنبه ۲۹ دی از ساعت ۱۰ تا ۱۲: ۳۰ به صورت مجازی برگزار می گردد.
کوشا گرجی صفت - جامعه شناس - و رضا دبیری نژاد - رئیس موزه ملی ملک - به دبیری طیبه عزت اللهی نژاد - عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات -، مقرر است در این جلسه علاوه بر بیان مسائل نوپدید در عرصه هنر در دوران کرونا، به بیان نظرات خود درباره تحولات به وجودآمده در حوزه موزه ها پرداخته و پیشنهادهایی برای تدوین سیاستگذاری های عمومی و دولتی برای برون­ رفت از این بحران ارائه نمایند.
همین طور در این جلسه، باتوجه به اثرات بحران بر تعاریف نوپدید در عرصه بدن و بدنمندی بازدیدکنندگان موزه ها، پیشنهادها و راهکارهایی در همین راستا ارائه می شود.
این جلسه که در ادامه برگزاری سلسله نشست های همایش بین المللی «پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا بر حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع فرهنگی خلاق و هنرهای سنتی» برگزار می گردد با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی صورت می گیرد.
علاقه مندان به شرکت در این جلسه می توانند بوسیله نشانی «https: //www.skyroom.online/ch/ricac/meeting» وارد شوند.
منبع:

1399/10/25
20:00:12
0.0 / 5
1199
تگهای خبر: موزه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس دونی