دبیر جشن سینمایی حافظ :

داوری های جشن حافظ شامل اكران اینترنتی فیلم ها هم می شود

داوری های جشن حافظ شامل اكران اینترنتی فیلم ها هم می شود

به گزارش لباس دونی دبیر جشن سینمایی «حافظ»، اظهار داشت: سال جاری به دلیل شیوع ویروس كرونا و مسائل پیش آمده، اكران اینترنتی فیلم ها هم شامل داوری های جشن حافظ می شود.امید معلم در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا از اعمال تغییراتی در قوانین داوری فیلم های سینمایی بعد از آغاز اکران آنلاین اطلاع داد و تصریح کرد: سال جاری به علت شیوع کرونا و مسائل پیش آمده، تصمیم گرفتیم اکران آنلاین فیلم ها را در قوانین جشن لحاظ نماییم.

وی با اشاره به اینکه از این پس داوری های جشن حافظ شامل اکران اینترنتی فیلم ها هم می شود، اظهار داشت: با افزودن این بند آثار بیشتری را مورد بررسی و داوری در جشن حافظ قرارخواهیم داد.

دبیر جشن سینمایی «حافظ»، با اشاره به اینکه با این اقدام امیدواریم بتوانیم از اکران انلاین حمایت نماییم، اضافه کرد: این بند شامل فیلم هایی با پروانه ساخت سینمایی خواهد شد که تا تاریخ مشخص شده از جانب جشن حافظ در سالن های سینما و یا به صورت اینترنتی نمایش داده شده اند.

جشن سینمایی، تلویزیونی دنیای تصویر یا جشن حافظ نام جشنواره ای مستقل است که از سال ۷۶ به همت زنده یاد علی معلم مدیر مسئول و سردبیر مجله سینمایی دنیای تصویر شروع به کار کرد.


1399/02/13
14:25:43
5.0 / 5
2730
تگهای خبر: اینترنت , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لباس دونی