در گذشت هنرمندی معروف به علیكو بریم در هرمزگان

در گذشت هنرمندی معروف به علیكو بریم در هرمزگان

به گزارش لباس دونی دختر زنده یاد علی پورسیار معروف به ˮعلیكو بریمˮ اظهار داشت: مراسم ترحیم زنده یاد علی پورسیار فردا پیش از ظهر در منزل پدری مان در ˮپشته ایسینˮ بندرعباس برگزار می گردد.


عاطفه پورسیار در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: پدرم از چهار روز گذشته به علت مشكل معده در بیمارستان شهید محمدی بستری بود و شب گذشته كه كنارش بودم حالش خوب بود و اما امروز ظهر از میان ما رفت.
وی با اشاره به اینكه هنوز علت دقیق مرگ پدرم را نمی دانم، اضافه كرد: در چند روز گذشته هیچ كدام از مسئولین از بستری بودن پدرم خبر نداشتند و هیچ كس سراغش را نگرفت و امروز هم به جز یكی دو نفر از هنرمندان استان هیچ كس برای تسلیت با ما تماس نگرفته است.

علی پورسیار هنرمند پیشكسوت هرمزگانی كه بیشتر مردم هرمزگان وی را بانام "علیكو برِیم" می شناختند، ظهر امروز جان به جان آفرین تسلیم كرد.
سرپرست گروه پی په سرا با بیان این خبر به ایسنا اضافه كرد: در حالیكه استاد پورسیار طی روزهای گذشنه وضعیت جسمی مناسب نداشت و بعد از بستری شدن هم اخیرا از بیمارستان شهید محمد بندرعباس ترخیص شده بود، ظهر امروز دارفانی را وداع گفت.
مهدی نظری نانگی اضافه كرد: زنده یاد "علیكو بِریم" كه این روزها در سن 80 سالگی به سر می برد با بیماری قلبی دست وپنجه نرم می كرد و دو سالی بود كه دكتر وی را از نواختن ساز منع كرده بود.
1398/05/22
13:40:02
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی