احمدی خبر داد؛

تمدید بخش موضوعی نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران

تمدید بخش موضوعی نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران

به گزارش لباس دونی، دبیر نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران اظهار داشت: مسابقه برخط بخش موضوعی نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران با مبحث انتخابات به مدت یک هفته تمدید گردید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، رضا احمدی دبیر نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران اظهار داشت: مسابقه برخط بخش موضوعی نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران با مبحث «انتخابات» همزمان با کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم، به مدت یک هفته تمدید گردید.
وی با بیان این که مسابقه موضوعی «انتخابات» به مدت یک هفته تمدید و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: این مسابقه از راه بازی ایرانی «کوییز» برگزار می گردد.
دبیر نهمین جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران اظهار داشت: با تمدید مهلت شرکت در این مسابقه به علت دو مرحله ای شدن انتخابات ریاست جمهوری، علاوه بر ادامه داشتن مسابقات شرکت کنندگانی که رقابت خویش را از هفته پیش شروع کرده اند، علاقه مندان دیگر هم می توانند از راه سایت بازیکو برای ثبت نام اقدام نمایند.
مسابقه موضوعی انتخابات از روز ۲ تیرماه شروع شده است. برای این بخش حدود ۲ هزار سوال ۴ گزینه ای با محور انتخابات طراحی شده است. هدف از این مورد آشنایی بیش تر جامعه بخصوص قشر جوان و نوجوان با مساله انتخابات و کاندیدای ریاست جمهوری کشور است.

1403/04/18
12:30:32
5.0 / 5
177
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی