یك كارتونیست:

هنر در سبد كالای ضروری مردم جایی ندارد

هنر در سبد كالای ضروری مردم جایی ندارد

لباس دونی: یك كارتونیست اظهار داشت: هنر، در سبد كالای ضروری مردم جایگاهی ندارد.


عباس ناصری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه سبد كالای ضروری مردم تنها اقلام روزمره مانند نان، برنج و … است، افزود: تا زمانی كه هنر، در سبد كالای ضروری مردم قرار نگیرد، حمایت دستگاه های مربوطه باز به تنهایی كافی نیست و هنر باز جایگاه خودرا پیدا نمی كند.
وی با اشاره به اینكه باید مردم جای خالی هنر و كاریكاتور را در سفره زندگی خود حس كنند، اظهار نمود: اگر به شرایطی رسیدیم كه با نبود هنر، مردم جای خالی آنرا حس كنند و متقاضی آن باشند، می توان گفت هنر جایگاه خودرا پیدا كرده است.
ناصری در ارتباط با هنر كاریكاتور، اضافه كرد: اهمیت كاریكاتور بسیار زیاد است و هنر شناخته شده ای باز است اما استقبال كمتر از این هنر به سبب سخت بودن این رشته است.
وی با اشاره به اینكه اگر شخصی می خواهد هنر كاریكاتور را ادامه دهد باید دارای خاصیت هایی باشد، اشاره كرد: به جهت اینكه بتوان كاریكاتور را به صورت حرفه ای دنبال كرد، باید روانشناس، فیلسوف، جامعه شناس و… خوبی بود تا بتوانی آثار ماندگار و حرفه ای را از خود برجای بگذاری.
ناصری اثرات كاریكاتور در زندگی روزمره افراد را اینگونه بیان كرد: شخصی كه این هنر را دنبال می كند به سبب اینكه باید خاصیت های روانشناسی، جامعه شناسی و… را داشته باشد، نگاه متفاوتی به اطراف خود دارد و در تصمیمات و كارهای اصلی و روزمره افراد باز می تواند بسیار كمك كننده باشد.1398/01/26
16:21:58
5.0 / 5
4581
تگهای خبر: سفر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی