در گفت وگو با لباس دونی

پیمان جبلی: چالش های صداوسیما همیشگی است

پیمان جبلی: چالش های صداوسیما همیشگی است

لباس دونی: رییس سازمان صداوسیما چالش های این سازمان در سالی که گذشت را «همیشگی» خواند و از آمادگی بخش های مختلف این رسانه برای تولید برنامه های همزمان نوروز و رمضان آگاهی داد.


پیمان جبلی ـ رئیس صداوسیما ـ که در مراسم افتتاح نمایشگاه رسانه های صوت و تصویر فراگیر ایران (رصتا) حاضر شده بود، در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره ی چالش های این سازمان در سال ۱۴۰۱ و برنامه ریزی و سیاستگذاری برای سال ۱۴۰۲، توضیح داد: نه فقط در سالی که گذشت، ما در تمام ایام سال و در تمام لحظات و ساعات در فضای رقابت با تکنولوژی، ذائقه و رقبا قرار داریم.
او اضافه کرد: نه فقط رسانه ی ملی، بلکه تمام دستگاه های فرهنگی دائماً باید خودشان را به لحاظ فنی، فرآیندی و نوآوری های جهانی بروزرسانی کنند. این چالش همیشگی ماست و نباید خودرا از بروزرسانی بی نیاز بدانیم.
پیمان جبلی درباره ی انطباق دو مناسبت ماه رمضان و ایام عید نوروز در ابتدای سال ۱۴۰۲ و گمانه هایی از حضور نداشتن تعدادی از چهره های سالهای قبل، اشاره کرد: همکاران ما در بخش ها و شبکه های مختلف سازمان صداوسیما، شامل سیما، صدا، استانها، سیما فیلم و مرکز سیمرغ درحال آماده سازی برنامه های نوروز ۱۴۰۲ و ماه رمضان هستند و امیدواریم بتوانیم به خوبی به نیاز جامعه و مخاطبان پاسخ بدهیم.
1401/12/11
14:38:49
5.0 / 5
179
تگهای خبر: دستگاه , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لباس دونی