توسط سازمان ورزش شهرداری تهران؛

اولین جام بازی های الکترونیکی تهران

اولین جام بازی های الکترونیکی تهران

لباس دونی: اولین جام بازی های الکترونیکی تهران توسط سازمان ورزش شهرداری تهران از 23 تا 30 بهمن انجام می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، اولین جام بازی های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران توسط سازمان ورزش شهرداری تهران از ۲۳ تا ۳۰ بهمن انجام می شود.
این جشنواره با حضور شهروندان پایتخت نشین، در ۵ رشته مختلف انجام می شود. در این جشنواره بانوان در دو رشته کلش رویال (موبایلی) و تِرَک مانیا و آقایان نیز در رشته های فیفا ۲۳، E فوتبال ۲۳ و کلش رویال (موبایلی) با یکدیگر به رقابت می پردازند.
ثبت نام رایگان، از ۵ بهمن شروع شده و تا ۱۸ ماه جاری ادامه خواهد داشت و علاقمندان به شرکت در این جشنواره تفریحی-رقابتی می توانند با مراجعه به نشانی armanjashnvareh.com نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
جشنواره جایزه بزرگ بازی های الکترونیک شهر تهران از ۲۳ بهمن ماه شروع می شود و تا ۳۰ ماه جاری به طول می انجامد و در آخر جوایزی بسیار نفیس به برندگان اعطا می شود.
این برنامه، ذیل جشنواره آرمان برگزار می گردد که طی آن معاونت امور اجتماعی و فرهنگی بمنظور ایجاد فضایی شاد و بانشاط برای مردم پایتخت، ۵۲ رویداد مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را تعریف کرده است.


منبع:

1401/11/14
15:48:13
5.0 / 5
198
تگهای خبر: جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس دونی