فرمانده سپاه ملایر:

یکی از با اهمیت ترین خرمشهرها ذهن جوانان است

یکی از با اهمیت ترین خرمشهرها ذهن جوانان است

به گزارش لباس دونی، همدان فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به تسخیر اذهان جوانان در فضای مجازی، مطرح کرد: یکی از با اهمیت ترین خرمشهرها ذهن جوانان است که توسط دشمن تسخیر شده و ما اقدامی برای آزادسازی آن نداشتیم.


سرهنگ علی اصغر فارسی پنجشنبه ۶ بهمن ماه در اولین مجمع فعالان مجازی بسیج شهرستان ملایر، فضای مجازی را یکی از دغدغه های بزرگ نظام جمهوری اسلامی دانست و بر همکاری با پلیس فتا دراین زمینه اصرار کرد.
وی با گریزی به آیات قرآن در خصوص اهمیت جهاد و عدم تبعیت از کافران اظهار داشت: جهاد عملی است که در مقابل خنثی سازی نقشه های دشمن به انجام می رسد پس شما فعالان فضای مجازی در این فضا جهادگر محسوب می شوید.
فارسی با اعلان اینکه اگر در این فضا اتفاقی برای فعالان فضای مجازی بیفتد شهید محسوب می شوند، اضافه کرد: جهاد ما باید متناظر با نقشه دشمن باشد پس با توجه به این که هم اکنون دشمن از ابزار رسانه ای استفاده می نماید ما هم باید برای خنثی سازی این اقدامات از ابزارهای رسانه ای استفاده نمائیم.
وی افزود: در گذشته بیشتر اقدامات دشمن جنبه فرهنگی داشت که متاسفانه از جانب مسئولان احساس خطری نبود اما امروز باتوجه به جنگ ترکیبی، اقدمات رسانه ای دشمن جنبه امنیتی پیدا کرده و از حالت فرهنگی خارج شده است.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تأکید بر ضرورت استفاده از پلتفرم های داخلی و اینترنت داخلی تصریح کرد: ما در این حوزه به کار شبانه روزی نیاز داریم چونکه دراین زمینه کار عقب افتاده زیاد داریم.
وی با اعلان اینکه فضای مجازی فضایی آلوده بوده و از ما تلفات می گیرد، اشاره کرد: در جنگ سخت اگر کسی کشته می شد، شهید بود اما در فضای مجازی اگر کسی را از دست دهیم، وارد صف دشمن می شود.
فارسی اقدامات فعالان فضای مجازی را اقداماتی بسیار موثر دانست و از فعالان این حوزه خواست تنها به این اقدامات اکتفا نکنند.
وی با اشاره به اهمیت اقدامات رسانه ای در ایجاد امیدآفرینی و جهاد تبیین، بر ضرورت برگزاری چنین همایش هایی در فضای مجازی اصرار کرد.
فرمانده سپاه ناحیه ملایر در آخر تصریح کرد: فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است پس باید تهدید ها را به فرصت تبدیل نماییم.
منبع:

1401/11/06
13:35:39
5.0 / 5
241
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لباس دونی