معرفی بازی های ایرانی، ۱۸

نسخه به روز بازی سرافرازان منتشر گردید

نسخه به روز بازی سرافرازان منتشر گردید

لباس دونی: به گزارش لباس دونی، نسخه به روزرسانی شده بازی سرافرازان بعد از چند ماه با اضافه شدن چندین مراحل و امکانات جدید منتشر گردید.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، نسخه بروزرسانی جدید بازی سرافرازان پس از چند ماه با اضافه شدن چندین مراحل و امکانات جدید منتشر گردید که میتوان به اضافه شدن ۵ کمپین با ۶۱ مرحله جدید، اضافه شدن زبان انگلیسی، بروز شدن فروشگاه بازی، اضافه شدن کارت های جدید، اضافه شدن ۶ غول جدید، اضافه شدن ۱۹ دشمن جدید، ادامه داستان مهیج سرافرازان، بهینه سازی دوربین و افکت های جذاب، اضافه شدن افکت های بصری و رفع برخی مشکلات گزارش شده اشاره نمود.
سرافرازان یک بازی دفاع از قلعه (تاوردیفنس) است که به رشادت های مدافعان حرم در سوریه می پردازد. این بازی که تحت حمایت سازمان سراج ساخته شده است با حجم ۱۴۴ مگابایت در اختیار کاربران قرار دارد.
گیمر در این بازی که توسط استودیو بازی سازی سیمیا ساخته شده، وظیفه دفاع از مواضع نیروهای خودی را در مقابل تروریست ها دارد. در ابتدا یک نوع نیروی دفاعی و پس از موفقیت در مراحل، کم کم نیروهای جدید به مجموعه اضافه می شود.
بازی واره این بازی به این شکل است که بازیکن باید از موضع نیروهای خودی در مقابل تروریست ها دفاع کند. شما در مرحله اول بازی فقط یک مدافع در خط مقدم در اختیار دارید اما به مرور با عبور از مراحل بازی و جمع آوری امتیازات بیشتر، شخصیت های جدیدی جهت کمک به شما در دفاع از شهر به داستان اضافه می شوند.

1401/10/27
10:59:21
5.0 / 5
195
تگهای خبر: فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی