پیام یک مدیر هنری برای شروع سال تحصیلی

پیام یک مدیر هنری برای شروع سال تحصیلی

به گزارش لباس دونی، محمدحسین اسماعیلی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی را به مناسبت شروع سال تحصیلی ارسال کرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری، متن پیام مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری به مناسبت شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به شرح زیر است:
«بسمه تعالی
بار دیگر فصل روشن مهر از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سر انگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند. همان گونه که فروردین نویدبخش حیات مجدد طبیعت است، ماه مهر یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.
اول مهرماه روز جنب و جوش دانش آموزان شاد، روز معلم های صبور و مهربان، روزی که همه دیوارها، میزها و صندلی های مدرسه آماده شده اند به روی اهالی درس و دانش لبخند می زنند.
ماه مهر، ماه شکوفه ریزان گلبرگ های گل سرخ زندگی عالمانه و فرهیختگی برای همه جویندگان علم و دانش است.
ماه مهر، ماه تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است.
چه شعف انگیز است نم نم بارش قطرات علم و دانش و طراوت نسیم روح انگیز آن برای شکفتن غنچه های اندیشه انسان های به انتظار نشسته در پگاه میلاد فصل علم و دانش.
چه زیباست فرارسیدن این ماه نورانی و حیات بخش که از گذشته های دور، نیاکان ما با آمدنش ردای مباهات به تن می کردند و با نگاهی سرشار از مهربانی به انتظار آمدنش اشک شوق جاری می کردند.
شروع سال تحصیلی جدید را به همه معلمان، استادان و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشورمان خصوصاً هنرستان های هنرهای زیبا تبریک و تهنیت عرض می نمایم. با امید به این که با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با قدمهای مصمم و استوار، ایران جاویدان را سر افراز و سربلند سازیم.»
منبع:

1401/07/02
16:57:48
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لباس دونی