نیك طبع با لباس دونی مطرح كرد؛

ایران ویژند، فرصت کشف استعدادهای صنعت پوشاک است

ایران ویژند، فرصت کشف استعدادهای صنعت پوشاک است

دبیر کمیته صنعت کارگروه مد و لباس اظهار داشت: ایران ویژند، نمایشگاهی است که استعدادهای صنعت پوشاک را کشف می کند تا در نهایت شاهد ویترین مناسبی از این صنعت در کشور باشیم.حمید نیک طبع دبیر کمیته صنعت کارگروه مد و لباس، در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: نمایشگاه ایران ویژند فرصتی است تا تمامی گمشده ها، مبتکران و نوآوران صنعت پوشاک گردهم آیند تا با حضورشان، ابتکارات و خلاقیت های شأن در حوزه مد و پوشاک به عرضه بگذارند تا اثرگذار باشند.
وی اضافه کرد: نمایشگاه ایران ویژند می تواند به کشف استعدادهایی در صنعت پوشاک کمک نماید تا این استعدادها در جهت بهبود و کیفیت هنر اسلامی ایرانی اثرگذار باشند. ما در چنین نمایشگاه هایی می توانیم هنر صنعت نساجی و پوشاک را مشاهده نماییم.
دبیر کمیته صنعت کارگروه مد و لباس اظهار داشت: به نظر می رسد بازدید طراحان و فعالان صنعت پوشاک از نمایشگاه ایران ویژند سبب می شود تا این عرصه رشد و پیشرفت کند و شاهد بهترین ها در ویترین پوشاک کشور باشیم.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از اتفاقات مثبت نمایشگاه ایران ویژند، حضور کارآفرینان صنعت نساجی و پوشاک است که دور هم جمع شده اند تا بهترین های هویت ایرانی اسلامی را به منحصه ظهور بگذارند.

1401/05/09
16:44:07
5.0 / 5
341
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لباس دونی