سخنگوی دولت:

جشنواره فیلم فجر طنین جشنواره های فجر است

جشنواره فیلم فجر طنین جشنواره های فجر است

سخنگوی دولت با اعلان اینکه جشنواره فیلم فجر طنین جشنواره های فجر است، اظهار داشت: این جشنواره می تواند و لازم است تکمیل کننده پازل فرهنگی کشور ما باشد. سینما در عین حالی که نمایش دهنده فرهنگ یک ملت است، کارکردی پیشران در فرهنگ هم دارد و می تواند فرهنگ ساز باشد.


به گزارش لباس دونی به نقل از خبرگزاری ایرنا، «علی بهادری جهرمی» در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به برگزاری جشنواره های فجر در عرصه هنر نوشت: نمایش آثار برگزیده فرهنگ و هنر ایران اسلامی به خودی خود از اهمیت بالایی برخوردارست. نمایش آثار هم زمان با تهران در سایر شهرها که چندسالی می شود به راه افتاده، از خاصیت هایی است که دیدن آثار سینمایی فجر را دسترس پذیرتر کرده است. اکران در سینماهای سیار مختص مناطق کم تر برخوردار هم از دیگر تمایزهای جدید و تحسین برانگیز فیلم فجر امسال بود. حضور کادر بهداشت و درمان در محل جشنواره برای تزریق واکسن نیز درخور تقدیر بود.
وی نوشت: جشنواره فجر می تواند و لازم است تکمیل کننده پازل فرهنگی کشور ما باشد. سینما در عین حالی که نمایش دهنده فرهنگ یک ملت است، کارکردی پیشران در فرهنگ هم دارد و می تواند فرهنگ ساز باشد. برای خلق چنین آثاری، توجه به محتوا در عین التفات به فرم، امیدآفرینی و ارائه تصویر مثبت از جامعه با پرهیز از دید ذره بینی به خرده معایب، نقش به سزایی دارد.
سخنگوی دولت اشاره کرد: برای شنیدن دغدغه های هنرمندان و گفت و گو با سینماگران و اهالی فرهنگ روز گذشته به خانه جشنواره فجر چهلم در برج میلاد رفتم. از زحمات متولیان اجرائی جشنواره تشکر کرده و برای هنرمندان و اهالی فرهنگ آرزوی موفقیت بیش از پیش دارم.

1400/11/14
23:43:22
5.0 / 5
352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی