وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عیادت جمال شورجه رفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عیادت جمال شورجه رفت

لباس دونی: محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل جمال شورجه کارگردان سینما، از وی عیادت کرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این دیدار محمدمهدی اسماعیلی پیگیر آخرین وضعیت درمان جمال شورجه شد و برای این عضو شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم های سینمایی آرزوی شفای عاجل و سلامتی کامل کرد.

وی اظهار داشت: سریال یوسف پیامبر که آقای شورجه نیز در آن سریال همکاری نزدیکی با فرج الله سلحشور داشت یکی از آثار ماندگار سریالی در جهان اسلام است و امیدوار هستم داستان حضرت موسی(ع) هم یک اثر ماندگار شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلان اینکه آقای شورجه با مواضع محکم و انقلابی، همیشه محبوب همه قشرها بوده است، اظهار داشت: مواضع صریح و نگاه روشن ایشان همیشه مورد احترام بوده و هیچ وقت در رسانه ها مطلبی مقابل ایشان ندیدم.

اسماعیلی تصریح کرد: آقای شورجه از استوانه های سینمای انقلاب و مایه افتخار همگان هستند و از خداوند متعال برای ایشان شفای عاجل خواستاریم. سینمای ما به حضور چنین افرادی نیاز دارد.

در این دیدار جمال شورجه با ابراز رضایتمندی از مراحل درمانش ابراز امیدواری کرد به زودی آماده حضور پشت دوربین سریال «حضرت موسی(ع)» شود.

احمد میرعلایی تهیه کننده سینما نیز در قسمتی از این دیدار با اعلان اینکه جمال شورجه به مثابه سردار سلیمانی در سینمای ایران است، اظهار داشت: تمامی طیف های فکری از ایشان به نیکی یاد می کنند و دائما پیگیر حال عمومی ایشان هستند.

گفتنی است در این دیدار محمود شالویی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی را همراهی می کرد.
احمد میرعلایی تهیه کننده نیز در قسمتی از این دیدار با اعلان اینکه جمال شورجه به مثابه سردار سلیمانی در سینمای ایران است، اظهار داشت: تمامی طیف های فکری از ایشان به نیکی یاد می کنند و دائما پیگیر حال عمومی ایشان هستند.

در این دیدار محمود شالویی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی را همراهی می کرد.


منبع:

1400/07/04
11:04:28
5.0 / 5
561
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لباس دونی