هنرمند کرمانشاهی جایزه ویژه جشنواره بین المللی کرواسی را کسب نمود

هنرمند کرمانشاهی جایزه ویژه جشنواره بین المللی کرواسی را کسب نمود

لباس دونی: «فخرالدین دوست محمد» کارتونیست، تصویرگر و نویسنده مقالات موفقیت و انگیزشی کرمانشاه در شانزدهمین جشنواره بین المللی کارتون شهر تاریخی سولین کرواسی جایزه ویژه (پلاک و دیپلم افتخار) را کسب نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از خبرگزاری ایرنا، این هنرمند کرمانشاهی با پنج اثر درباره آثار باستانی و محافظت از اشیای تاریخی در این جشنواره بین المللی شرکت کرده بود و پس از خبر کسب موفقیت در جشنواره مقرر است جایزه ویژه به زودی به ایران ارسال شود.
این شانزدهمین جشنواره بین المللی سولین کرواسی است که درحال برگزاری می باشد و نشان از اعتبار و نظم و مدیریت بالای این فستیوال است.
اثری که برگزیده شده یک بانوی فرشباف ایرانی است که کنار نوازنده و آهنگساز خارجی، درحال به صدا درآوردن صدای روح نواز تارهای فرش است و هدفش بیان موسیقی موجود در فرش ایرانی و جایگاه آنست.
«فخرالدین دوست محمد» متولد ۱۳۵۵ شهرستان قصرشیرین؛ عکاس، تصویرگر، کاریکاتوریست دارای مدرک کارشناسی فرش ( طراحی فرش ) از دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان است.
کسب عنوان اول در نخستین نمایشگاه سازمان آب وفاضلاب استان کرمانشاه با موضوع ((صرفه جویی در مصرف آب ))، سال ۱۳۷۵، کسب عنوان اول در نهمین همایش مهندسی زلزله کاشان، اسفند ۱۳۸۶، کسب عنوان اول در نخستین جشنواره سراسری حدیث حیاء با موضوع عفاف وحجاب، ۱۳۹۰، کسب عنوان اول در جشنواره سراسری حجاب زینت آفرینش، استان مازندران، شهریور۱۳۹۱، کسب عنوان دوم در جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان با موضوع قاچاق کالا و آزاد، بهمن ۱۳۹۰، کسب جایزه بهترین کارتون از بیستمین مسابقه بین المللی دائجون کره جنوبی، ۱۳۹۰، کسب عنوان دوم از پنجمین دوسالانه کاریکاتور de geuse بلژیک، مهرماه۱۳۹۲ و کسب عنوان دوم از مسابقه بین المللی جاده ابریشم چین، ۱۳۹۳ همچون افتخارات این هنرمند کرمانشاهی است.
وی همین طور داوری نخستین مسابقه استانی عکس وکاریکاتور شرکت مخابرات استان کرمانشاه، اردیبهشت ۱۳۸۴ و داور و مسئول اجرائی نخستین جشنواره کاریکاتور منطقه ای با موضوع ((انرژی هسته ای و نفی نظام سلطه))، را در کارنامه کاری خود دارد.


منبع:

1400/06/27
10:51:09
5.0 / 5
564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لباس دونی