طرح بهارانه كتاب در استان همدان تمدید گردید

طرح بهارانه كتاب در استان همدان تمدید گردید

به گزارش لباس دونی ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از تمدید طرح بهارانه کتاب ۱۴۰۰ اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به استقبال عمومی علاقه مندان و مطالبه کتابفروشان، اجرای این طرح تا ۲۵ خرداد ادامه دارد.


«احمدرضا احسانی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: سقف مجاز خرید برای هر خریدار در طرح بهارانه کتاب، ۲۰۰ هزار تومان است و خریداران می توانند تا ۲۵ خرداد با رفتن به کتابفروشی های عضو طرح، کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را با یارانه ۲۰درصدی خریداری کنند.
وی ضمن اشاره به این که ۱۹ کتاب فروشی استان همدان در اجرای این طرح مشارکت دارند، اظهار داشت: از این تعداد ۱۶ کتابفروشی در همدان و سه کتاب فروشی هم در ملایر هستند.
احسانی تصریح کرد: به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۹۴ تسهیلاتی را در چارچوب یارانه خرید کتاب از راه کتابفروشی های سراسر کشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می کند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اسامی و مشخصات کتابفروشی های عضو طرح «بهارانه کتاب ۱۴۰۰» به تفکیک هر استان در سایت tarh.ketab.ir درج شده و قابل مشاهده می باشد.
این طرح هفدهمین دوره از برگزاری طرح های فصلی کتاب است و از آغاز اجرای طرح بهارانه کتاب ۱۴۰۰ تابحال بیشتر از ۱۵ میلیارد تومان کتاب از جانب دوستداران کتاب در سرتاسر کشور خریداری شده است.منبع:

1400/03/24
09:09:19
5.0 / 5
1283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی