تولیت حرم حضرت معصومه:

امنیت و سلامت كشور مرهون حضور مقتدرانه ناجا است

امنیت و سلامت كشور مرهون حضور مقتدرانه ناجا است

لباس دونی: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اعلان اینکه پلیس در دوران کرونا خوش درخشید اظهار داشت: امنیت و سلامتی که امروز در کشور شاهد آن هستیم مرهون حضور مقتدرانه نیروی انتظامی در صحنه است.آیت الله سید محمد سعیدی روز پنجشنبه در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان گفت: در باب این جوان نمونه دوده سخن فراوان است و عمده ترین آن نیز درس آموزی از آن حضرت به ویژه در موضوع تبعیت از ولایت و امام عصر و زمان خود می باشد.

امام جمعه موقت قم با اعلان اینکه دوده برای هر دوره از زندگی و همین طور هر کار و شغل ما پیام ها و درس های مهمی دارند اظهار داشت: سیره دوده باید در موضوع های مختلف، تفکیک و برای جامعه تبیبن شود.

سعیدی با اشاره به روایتی از پیامبر (ص) در مورد اهمیت عبادت و زهد و تقوی در سنین جوانی اشاره کرد: کسی که در دوره جوانی خدا را عبادت کند بهره و ثمره آنرا در دوران پیری خواهد دید.

وی در ادامه تصریح کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب مدتی است در مورد دولت جوان سفارش می کنند علتش این است که خیلی از نیروهایی که سهم عمده ای در توسعه و پیشرفت کشور دارند از جوانان هستند.

وی همین طور با تاکید بر استفاده جوانان از تجربه های نیروهای با تجربه اظهار داشت: باید افراد با تجربه، جوانان را هدایت و مشورت کنند و این طور نیست که وقتی یک فرد بازنشسته شد از دایره خدمت بیرون رود.

سعیدی در ادامه، افتخارات نیروی انتظامی را روز افرون توصیف کرد و بیان داشت: مردم به پلیس و اقدامات آن توجه و تاثیر پذیری زیادی دارند.

وی با تمجید از نقش پلیس در مدیریت کرونا تصریح کرد: در دوران کرونا تنها دستگاهی که می توانست سفارش ها و پروتکلهای بهداشتی را در جامعه به جریان بیندازد پلیس بود.

سعیدی پلیس را برای کشور یک ذخیره و گنج باارزش توصیف کرد و اظهار داشت: خدماتی که پلیس ارائه می دهد مستقیما متوجه مردم می شود.

وی بیان کرد: مردم در روزهای نوروز و همین طور روزهایی که در پیش رو داریم بیش از گذشته با پلیس همکاری داشته باشند.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور امروز در مسافرت نوروزی به قم ضمن زیارت حرم حضرت معصومه با شماری از علما و مراجع دیدار نمود.منبع:

1400/01/05
16:32:48
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لباس دونی