مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

داشته های فرهنگی بخش لباس به نسل نوجوان و جوان كشور ارائه شود

داشته های فرهنگی بخش لباس به نسل نوجوان و جوان كشور ارائه شود

به گزارش لباس دونی لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهار داشت: داشته های فرهنگی بخش لباس به نسل نوجوان و جوان کشور ارائه شود.


احمدحسین فتایی در مراسم شروع به کار نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در خرم آباد که امروز ۱۱ اسفندماه فعالیت خودرا به صورت مجازی و حضوری در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد شروع کرده است، ضمن اشاره به ایجاد انجمن مد و لباس استان، اظهار نمود: هدف برگزاری نمایشگاه مد و لباس علاوه بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ارائه طرح های جدید برای لباس و پوشش مردان و زنان کشور بر پایه فرهنگ اسلامی و ایرانی است.
وی با اشاره به اینکه در حاشیه این نمایشگاه از فعالان مد و لباس استان نیز تجلیل می شود، خاطرنشان کرد: فرهنگ اسلامی و ایرانی ما از قدمت کهنی برخوردار می باشد و ما اگر می خواهیم داشته های فرهنگی خود در بخش لباس را به نسل نوجوان و جوان کشور ارائه دهیم باید ضمن رعایت چارچوب ها و آموزه های اسلامی و ایرانی، به نیازمندی ها و سلایق روز جامعه نیز دقت کنیم.
گفتنی است این نمایشگاه تا ۱۴ اسفندماه دایر و با هدف ارائه تولیدات جدید و متناسب با فرهنگ ایرانی، اسلامی و بومی لرستان و با محوریت جهش تولید با مشارکت امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شده است.
منبع:

1399/12/18
10:42:12
0.0 / 5
952
تگهای خبر: لباس , موزه , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی