پمپ آب

پمپ آب

برای بسیاری از سایت ها ، این سیستم ها در فصل بارندگی ، دوره های باران شدید یا مكان در مناطق طغیان كننده بسیار مهم هستند.


پمپ آب و سیستم آب  دهی وسایل مهار آب هستند که با استفاده از مکش ، انواع مختلف آب را از مکان های ساختمانی ، بستر رودخانه ها ، چاه های معدن ، شبکه های زیرزمینی مترو ، تونل ها ، کیسون ها و حتی ساختمانهای مسکونی حذف یا تخلیه می کنند. برای بسیاری از سایت ها ، این سیستم ها در فصل بارندگی ، دوره های باران شدید یا مکان در مناطق طغیان کننده بسیار مهم هستند ، زیرا آبهای زیرزمینی و باران می توانند فقط در عرض چند ساعت کل سایت را طغیان کنند و باعث تاخیر ، فرسایش سطحی ، آسیب ساختاری ، خرابی و بیشتر.

پمپ آب چیست؟

پمپاژ آب یک تکنیک اساسی و کاربردی است ، بسیار عملی تر از اینکه آن را با دست شخص خود بلند کنید یا آن را در یک سطل دستی نگه دارید. این امر صحیح است که آیا آب از یک منبع تازه گرفته شده است ، به یک مکان مورد نیاز منتقل شده است ، تصفیه شده یا از آن برای آبیاری ، شستشو یا تصفیه فاضلاب یا برای تخلیه آب از یک مکان نامطلوب استفاده می شود. صرف نظر از نتیجه ، انرژی مورد نیاز برای پمپاژ آب یک جزء بسیار خواستار مصرف آب است. تمام فرایندهای دیگر یا از پایین آمدن آب از ارتفاع بالاتر یا برخی از سیستم های لوله کشی تحت فشار وابسته یا سود دارند.

چگونه مردم به فکر پمپ آب افتادن
مفهوم باستانی قنات از مزیت ساده و فصیح حفظ ارتفاع آب برای هرچه بیشتر و مسافت طولانی استفاده می کرد. بنابراین ، با حرکت آب در مسافت های زیاد ، با صرف بخش های کمی از این انرژی که در یک درجه بندی جزئی قرار دارد ، بخش بزرگی از انرژی بالقوه خود را حفظ می کند. یک سیستم قنات مفید در نهایت به منبع آب شیرین موجود در ارتفاعی بالاتر از محلی که آب در آن قابل استفاده است بستگی دارد. جاذبه همه کارها را انجام می دهد. در سایر موارد ، پمپ ها ضروری هستند.

پمپ آب جتی چیست؟

” پمپ آب جتی “

یکی دیگر از پمپ های پر کاربرد از گروه پمپ آب سانترفیوژ ، پمپ آب جتی است که به دلیل ساختار متناسب جزء پرمصرف ترین محصولات پمپ خانگی محسوب می شود. پمپ سانترفیوژ جتی برای مکش آب از اعماق و بدون نیاز به لوله کشی جهت مکش آب طراحی شده است . پمپ جتی در قسمت مکش پمپ خلاء ایجاد می کند و هوا را در خط مکش از بین می برد ، سپس بر جو موجود توسط ترکیب آب با هوا در ایجاد سیال سازی و روند پمپاژ غلبه می کند.  در پایان ، هوا را دفع کرده و مایع را مانند یک پمپ سانترفیوژ استاندارد انتقال می دهد.

جهت تهیه پمپ آب با ایتال سرویس تماس بگیرید.

1399/12/07
23:26:07
0.0 / 5
1402
تگهای خبر: رپورتاژ , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس دونی