انتشار فراخوان جشنواره ملی اسباب بازی

انتشار فراخوان جشنواره ملی اسباب بازی

دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از تولیدکنندگان و طراحان عروسک های ایرانی دعوت کرد تا تازه ترین تولیدات خودرا برای داوری معرفی کنند.


به گزارش لباس دونی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طراحی شخصیت های عروسکی بر طبق قوانین و مقررات شورای نظارت بر اسباب بازی، قابلیت تولید با شمارگان بالا، سهولت در تهیه و به صرفه بودن مواد اولیه از شرایط شرکت در این رویداد اعلام شده است.
بر طبق این فراخوان، عروسک ها در مرحله اول به صورت ارسال عکس در تارنمای جشنواره مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت تأیید اولیه در مرحله دوم، از طرف عروسک سازان برای داوری نهایی ارسال می شود.

همین طور بارگذاری تصویرها و تکمیل پروفایل با مراجعه به تارنمای ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به آدرس irantoyfestival.ir در بخش رقابتی از دیگر مقررات این فراخوان است.
در همین حال مهلت تکمیل پروفایل و بارگذاری مشخصات عروسک ها از طرف طراحان و تولیدکنندگان تا ۲۰ دی ۱۳۹۹ و زمان داوری اولیه هیات انتخاب ۲۰ تا ۲۵ همین ماه اعلام شده است.
همین طور صاحبان آثار پذیرفته شده باید تا اختتام دی اثر خودرا به دبیرخانه ارسال نمایند و داوری نهایی این دوره اول بهمن ۱۳۹۹ انجام می گیرد.
داوری بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی «ویژه عروسک های ایرانی» برمبنای محصولات تولیدشده از مهر سال ۱۳۹۸ تا دی ۱۳۹۹ که در جشنواره های قبل شرکت نکرده باشد، صورت می گیرد.
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی امسال باتوجه به شیوع کرونا و لزوم توجه به شیوه نامه های بهداشتی در جامعه، به صورت مجازی و فرآیندی در چند مرحله به شکل گام به گام برگزار می گردد.1399/10/09
23:54:14
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: جشنواره , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی