سمفونی شماره ۵ در یك گالری

سمفونی شماره ۵ در یك گالری

لباس دونی: «سمفونی شماره ۵» عنوان نمایشگاه گروهی نقاشی است كه ۲۸ دی ماه در گالری ایده پارسی به نمایش در می آید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، در این نمایشگاه آثار نقاشی از ۵ هنرمند به نمایش درمی آید. سمفونی شماره پنج نگاهی است آگاهانه به هنر و زندگی به گونه ای كه كه هنرمند با تمام خصلت های وجودی و ذاتی خود اثر هنری را خلق كند. مونا و دینا حسینی جمع آوری این نمایشگاه و هدایت هنرمندان را برای دریافت مفاهیم و رویكردهای مورد نظرشان به عهده داشته اند.
این رویكرد در بخشی از استیتمنت نمایشگاه اینگونه آورده شده است:
«چیزی كه به راستی در دنیای امروز ما محسوس است، فقدان آگاهی چه در عرصه هنر چه در زندگی هرروزمان است. اینكه خودمان را هنرمند مینامیم اما هنرمندانه زندگی نمی نماییم دغدغه نه چندان دیرینه ماست.
نقاشان، مجسمه سازان، عكاسان، موزیسین ها و...زیادی می بینیم كه خالی از آگاهی تنها عكس میگیرند، نقاشی می كشند یا می نوازند، اما به مراتب مهارت هنر با آنچه «ذات» هنر می دانیم بسی غریب است.
از این رو بر آن شدیم تا با نگاهی آگاهانه نه تنها به هنر بلكه به زندگی، از روزنه شفاف دنیای هنر به جوهره ناب و منحصر به فرد هر شخص سمت و سویی دهیم، كه حاصل فریم هایی ثابت اما ناپایداری به نام نقاشی است...»
نمایشگاه «سمفونی شماره پنج» روز جمعه ۲۸ دیماه ساعت ۱۶ در گالری ایده پارسی افتتاح میگردد و تا روز ۳ بهمن ماه پذیرای علاقمندان خواهد بود. گالری ایده پارسی در خیابان شریعتی، خیابان دولت، كوچه الله وردی آذر، پلاك ۲۸ قرار دارد.1397/10/25
18:33:57
5.0 / 5
4825
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس دونی