آیین پایانی جشنواره فیلم كودكان و نوجوانان مجازی

آیین پایانی جشنواره فیلم كودكان و نوجوانان مجازی

به گزارش لباس دونی ایرنا- مدیر اجرایی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان اصفهان اظهار داشت: اختتامیه این رویداد هنری تجمعی نیست و در چارچوب یك برنامه ضبط شده در بستر فضای مجازی منتشر می شود.


ایمان حجتی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: با عنایت به انتشار کرونا مراسم آیین اختتامیه به صورت تجمعی نداریم و اختتامیه جشنواره دوم آبان سالجاری به صورت ضبط شده آنلاین در فضای مجازی پخش می شود.
وی با اشاره به استقبال مردم از این جشنواره مجازی اضافه کرد: پیام داوران جشنواره هم به صورت ویدیو، تولید، ضبط در صفحات جشنواره و سایت ها، پخش آنلاین می شود.
وی با اشاره به اینکه اهدا جوایز به صورت آنلاین و مجازی است، اضافه کرد: در مراسم اختتامیه آثار برگزیده بخش های مختلف همچون جایزه زاون، بخش داوری کودک و نوجوان، کرونا روایت و دیگر بخش ها اعلام خواهد شد.
مدیر اجرایی این جشنواره در اصفهان با اشاره بخصوص برنامه جنبی شادی پروانه ها در شهر بنت سیستان و بلوچستان، اضافه کرد: بنت هم پیوند اصفهان است و روز گذشته تیم هنری تخصصی کودکان از اصفهان به بنت رفتند و برنامه های متنوع و شادی برای کودکان و نوجوانان این شهر برگزار می گردد.
وی افزود: همینطور بسته هایی شامل دفترچه های مشق شب ویژه جشنواره و پیام های مربوط به کودکان، ماسک و اقلام مربوط به جشنواره حاوی نماد پروانه ها به کودکان بنت اهدا می شود.
وی با اشاره به اینکه هوشنگ مرادی کرمانی و ایرج طهماسب کارگردانان برجسته حوزه کودک و نوجوان، چالشی بعنوان « من: نقش اول » و «به نظر من » طراحی کردند، اظهار داشت: مردم دراین چالش شرکت نمایند و ویدیوهای خویش را برای ما ارسال نمایند.
سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان برپایه توافق نامه سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، ۲۷ مهر تا دوم آبان در ۲ بخش "مسابقه سینمای ایران" و "مسابقه سینمای بین الملل" برگزار می گردد.
منبع:

1399/08/01
21:30:33
5.0 / 5
1424
تگهای خبر: تخصص , جشنواره , طراحی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لباس دونی